SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Nadarzyn, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn jest centrum logistycznym znajdującym się w Nadarzynie, 15 kilometrów od Warszawy, w bardzo bliskim sąsiedztwie Drogi Krajowej numer 8. Niewątpliwym atutem jest dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej oraz wygodny i szybki dojazd do pracy komunikacją miejską dla pracowników z Warszawy i okolic. Magazyny są przystosowane do składowania oraz mogą być zaadaptowane pod lekką produkcję.

Magazyny w Warszawie w sąsiedztwie najważniejszych tras wylotowych ze stolicy

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to centrum logistyczne znajdujące się w Nadarzynie, w odległości 15 km od Warszawy, w bardzo bliskim sąsiedztwie Drogi Krajowej numer 8. Niewątpliwym atutem obiektu jest ułatwiony dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej oraz komunikacji miejskiej, zapewniający dojazd pracownikom z Warszawy i okolic.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji

Magazyny w Warszawie położone są na działce o powierzchni całkowitej wynoszącej 35 hektarów. Dwa magazyny, wchodzące w skład centrum logistycznego, są już w pełni wykończone, zaś kolejna hala magazynowa znajduje się w zaawansowanej fazie projektowania. Należy podkreślić, że opisywana powierzchnia magazynowa w Warszawie może być przeznaczona nie tylko pod funkcje magazynowe, ale także na użytek produkcji lekkiej.

Powierzchnia magazynowa Budynku A wynosi 49 140 mkw., Budynku B - 24 300 mkw. zaś planowany magazyn ‒ Budynek C posiadać będzie powierzchnię wynoszącą 33 000 mkw. Hale magazynowe zostały wybudowane w systemie „crossdock”.

Centrum logistyczne w Warszawie o najwyższym standardzie zabezpieczeń

Podobnie jak większość magazynów dewelopera SEGRO, wszystkie hale magazynowe w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn zostały wyposażone w najnowsze systemy przeciwpożarowe (tryskacze oraz klapy dymowe). Budynek C znajduje się pod stałym nadzorem monitoringu wizyjnego CCTV.

SEGRO – 1900 klientów w całej Europie

Deweloper SEGRO jest jednym z bardziej znanych przedsiębiorstw w swojej branży w Europie. Specjalizuje się w budowie nowoczesnych powierzchni biznesowych. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii. Jest ona również notowana na londyńskiej giełdzie. Z usług firmy korzysta już ponad 1900 klientów, w 10 państwach Europy. Deweloper buduje obiekty magazynowe w parkach biznesowych, w dogodnej lokalizacji – w okolicach ważnych węzłów komunikacyjnych.

map

Lokalizacja:

Nadarzyn

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Urzut

Nadarzyn


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl