SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany 15 km od centrum Warszawy, w pobliżu drogi krajowej nr 2 (Warszawa - Poznań), oraz w pobliżu węzła Konotopa, który zapewnia doskonały dojazd do autostrady A2 oraz obwodnic Warszawy S2 i S7/S8. Ten park oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe wraz z dokami rozładunkowymi oraz bramami wjazdowymi z poziomu '0'.

Magazyny w Warszawie (Ożarów Mazowiecki) z dostępem do kluczowych arterii komunikacyjnych: A2, S2, S7 i S8

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów to centrum logistyczne zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim, oddalonym o 15 km od Warszawy. Magazyny znajdują się w odległości ok. 15 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Hale magazynowe sąsiadują ponadto z węzłem "Konotopa", co tym samym gwarantuje dojazd do odcinka autostrady A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) oraz do dróg szybkiego ruchu S2, S7 i S8.

Magazyny do wynajęcia pod Warszawą o najwyższym standardzie zabezpieczeń przeciwpożarowych

Na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów funkcjonują cztery magazyny o takich samych parametrach wykonania, posiadające: 9 m wysokości, 54 m głębokości oraz posadzkę o nośności rzędu 5t/mkw. Podobnie jak w przypadku większości hal magazynowych dewelopera SEGRO, oferowane magazyny do wynajęcia w Warszawie (Ożarowie) są wyposażone w niezbędne systemy przeciwpożarowe w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dwa z czterech magazynów w Ożarowie jest dodatkowo wyposażonych w system monitoringu wizyjnego (CCTV).

SEGRO – globalny deweloper oferujący powierzchnie produkcyjne, magazynowe oraz biurowe

SEGRO to znany na całym świecie deweloper, w którego ofercie można znaleźć hale produkcyjne, magazynowe oraz powierzchnie biurowe. Swoją siedzibę posiada w Wielkiej Brytanii a także jest notowany na londyńskiej giełdzie. Od 2006 roku obecny jest na rynku Europy Środkowej. W Polsce posiada on kilka inwestycji w strategicznych lokalizacjach, takich jak okolice Warszawy czy Gliwice. Dodatkowo, SEGRO może się poszczycić statusem REIT, przyznawanym firmom godnym zaufania.

map

Lokalizacja:

Ożarów Mazowiecki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Ożarów I Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

Ożarów II Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

Ożarów Mazowiecki

MEP Industrial Center Warsaw

Ożarów Mazowiecki


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl