Raszyn Business Park

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Janki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Raszyn Business Park to park magazynowy oferujący nowoczesne powierzchnie magazynowe wysokiego składowania. Obiekt zlokalizowany jest około 10 km od centrum Warszawy, w Jankach. Centrum dystrybucyjne oferuje w ramach najmu powierzchnie magazynowe i produkcyjne, szerokie place manewrowe, przestronne miejsca parkingowe, oraz moduły dopasowane do wymagań klientów.

Magazyn w Warszawie (Janki) z dostępem do środków komunikacji miejskiej

Magazyn Raszyn Business Park został umiejscowiony w podwarszawskiej miejscowości Janki, w gminie Raszyn ‒ w odległości 10 km od Warszawy. Magazyn w Raszynie gwarantuje również szybki dojazd do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, oddalonego jedynie o 8 km.

Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewnia dogodny dojazd zatrudnionym w magazynie pracownikom.

Magazyn do wynajęcia w Jankach (k. Warszawy) z rozległymi placami manewrowymi

Raszyn Business Park to nowoczesny magazyn o łącznej powierzchni wynoszącej 11 232 mkw. Obiekt wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci tryskaczy, zaś jego głębokość wynosi 72 m. Centrum logistyczne, pomimo że pełni funkcje głównie magazynowe, może również zostać łatwo zaadaptowane na hale przeznaczone do prowadzenia lekkiej produkcji.

Na terenie centrum logistycznego znajdują się rozległe place manewrowe. Deweloper zadbał także o liczne miejsca parkingowe dla pracowników i najemców magazynów. Klienci mają do wyboru duże hale lub relatywnie niewielkie moduły magazynowe.

map

Lokalizacja:

Janki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl