Prologis Park Janki

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Janki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Janki to inwestycja, która powstała na terenie Janek koło Warszawy. Ten atrakcyjny park magazynowy cechuje się doskonałą lokalizacją- niedaleko budowany jest węzeł komunikacyjny „Wypędy” funkcjonujący na drodze ekspresowej S8, łączącej Janki z miejscowością Salomea. Ostatecznie budowa ma być ukończona w 2015 roku. Magazyny do wynajęcia w Jankach znajdują się również w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie (ok. 10 min jazdy samochodem).

Magazyny do wynajęcia w Jankach w pobliżu węzła „Wypędy”

Prologis Park Janki to inwestycja, która powstała na terenie Janek koło Warszawy. Ten atrakcyjny park magazynowy cechuje się doskonałą lokalizacją. Niedaleko budowany jest węzeł komunikacyjny „Wypędy” na drodze ekspresowej S8. Ostatecznie budowa ma być ukończona w 2015 roku. Magazyny do wynajęcia w Jankach znajdują się również w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w odległości ok. 10 min jazdy samochodem.

Magazyny w Jankach (k. Warszawy) o powierzchni 71 000 mkw.

Park magazynowy Prologis w Jankach składa się z dwóch magazynów do wynajęcia o powierzchni całkowitej wynoszącej blisko 90 000 mkw. Budynek 1–2 posiada 71 000 mkw. powierzchni magazynowej, wysokość netto 10 m oraz głębokość 166 m. Magazyn wyposażony jest w tryskacze i klapy dymowe, stanowiące skuteczną ochronę przed ewentualnym pożarem. Hala magazynowa typu „crossdock” korzystnie wpływa na sprawność przeładunku towarów i pozwala znacznie zredukować koszty pośredniego składowania.

Budynek 3 dysponuje powierzchnią magazynową liczącą blisko 18 000 mkw. Charakteryzuje się głębokością wynoszącą 83 m oraz wysokością netto ‒ 10 m. Podobnie jak Budynek 1-2, magazyn został wyposażony w niezbędne systemy przeciwpożarowe w postaci klap dymowych oraz tryskaczy.

Prologis – jeden z czołowych deweloperów na terenie Polski

Firma Prologis już od dawna działa na terenie Polski. Obecnie w swoim portfolio posiada 25 kompleksów magazynowych. Poza Jankami są one zlokalizowane w Poznaniu, Dąbrowie Górniczej czy Gdańsku. To jednocześnie jeden z najbardziej znaczących deweloperów działających na terenie całej Europy Środkowej oraz Wschodniej. Z jego oferty korzystają sklepy, hurtownie oraz przedsiębiorstwa produkcyjne.

map

Lokalizacja:

Janki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl