Prologis Park Błonie

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Błonie, to centrum dystrybucyjne składające się z ośmiu budynków, oferujące powierzchnie magazynową i biurową. Na terenie parku znajdują się liczne miejsca parkingowe i przestronne place manewrowe dla pojazdów TIR. Park jest położony w odległości 25 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, co umożliwia dystrybucję towarów w samej Warszawie, jak i całej aglomeracji. Obiekt leży przy drodze E30, łączącej Europę Zachodnią i Wschodnią, zaledwie kilka kilometrów od węzła Grodzisk Mazowiecki na autostradzie A2.

Magazyny do wynajęcia w Błoniu (k. Warszawy) w sąsiedztwie ważnych arterii komunikacyjnych

Prologis Park Błonie to nowoczesne centrum logistyczne oferujące powierzchnię biurową oraz magazynową. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, umożliwiającej sprawną dystrybucję towarów na terenie Polski oraz poza jej granicami. Magazyny są oddalone od centrum Warszawy jedynie o 25 kilometrów. W pobliżu biegnie trasa E30, która łączy Wschodnią i Zachodnią Europę.

Magazyny w Warszawie (Błonie) przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji

Oferowana przez dewelopera Prologis powierzchnia magazynowa do wynajęcia jest utrzymana w bardzo wysokim standardzie. Na terenie centrum logistycznego funkcjonuje osiem magazynów o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej blisko 150 000 mkw.

Hale magazynowe wyposażone zostały w wysokiej jakości systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych w postaci tryskaczy i klap dymowych. Każdy magazyn posiada posadzkę mogącą wytrzymać obciążenie rzędu 5 t/mkw., dzięki czemu powierzchnia magazynowa w Błoniu jest dostosowana do prowadzenia lekkiej produkcji.

Na dzień dzisiejszy klienci mają do dyspozycji 32 400 mkw. powierzchni magazynowej. Na terenie centrum logistycznego znajdują się rozległe place manewrowe oraz liczne miejsca parkingowe, przeznaczone dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

25 centrów logistycznych na terenie całej Polski

Prologis to jeden z najbardziej popularnych deweloperów, działających na polskim rynku już od kilku lat. Tylko w Polsce posiada on 25 centrów logistycznych, między innymi: w Szczecinie, Sochaczewie czy Wrocławiu. Stanowi to około 34% udziału w całym rynku powierzchni magazynowo-biurowych. Firma działa także na terenie Europy, Australii i części Azji.

Na całym świecie Prologis wybudował już 44 miliony mkw. powierzchni przemysłowej o najwyższym standardzie, z których korzysta prawie 4,5 tysiąca klientów.

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Święcice I

Błonie

Logicor Błonie

Błonie

Metropol Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl