Panattoni Park Warsaw-North

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Radzymin, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Radzymin to nowoczesny park magazynowy, który zlokalizowany jest ok 30 km od centrum Warszawy przy drodze ekspresowej S8 w kierunku Białegostoku. Obiekt będzie można dowolnie zaadaptować pod wymogi klientów, zarówno pod lekką produkcję jak i magazynowanie. Dostęp do dobrze rozwiniętej sieci komunikacyjnej ułatwi pozyskanie siły roboczej z okolicznych miejscowości oraz z samej Warszawy.

Magazyn w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8

Panattoni Park Radzymin jest nowoczesnym centrum logistycznym, usytuowanym niecałe 30 km od centrum Warszawy. Magazyn położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S8 (Warszawa-Białystok), co zapewnia sprawną komunikację na poziomie krajowym.

Hala magazynowa umożliwia dowolną adaptację powierzchni zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dostępna powierzchnia może być wykorzystana zarówno pod funkcje magazynowe, jak również lekką produkcję.

Magazyn w Warszawie oferujący 20 000 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia

Centrum logistyczne zapewnia swoim najemcom 20 592 mkw. powierzchni. Panattoni Park Radzymin charakteryzuje się rozstawem słupów wynoszącym 12 m x 24 m, zaś posadzka może wytrzymać obciążenie rzędu 5 t/mkw. Wysokość hal magazynowych wynosi 10 m, natomiast głębokość obiektu sięga 78 m.

Magazyn wyposażony został w tryskacze oraz klapy dymowe wchodzące w skład systemu ochrony przeciwpożarowej najmowanych powierzchni. Ochronę obiektu zapewnia również stały nadzór kamer przemysłowych (CCTV).


map

Lokalizacja:

Radzymin

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

DP Portfolio - Grodzisk

Grodzisk Mazowiecki

Distribution Park Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl