Ożarów I Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Ożarów I Logistics Centre to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy położony w województwie mazowieckim, w Broniszach koło Warszawy, na ulicy Piastowskiej. Od stolicy dzieli go jedyne 15 km, co pozwala na nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorstwami z okolicy oraz na pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników.

Centrum logistyczne w Warszawie (Bronisze) z dostępem do ważnych arterii komunikacyjnych

Ożarów I Logistics Centre, to nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy położony w województwie mazowieckim, w Broniszach koło Warszawy, przy ulicy Piastowskiej. Magazyn znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ‒ w odległości ok. 6 km od Pruszkowa i 15 km od Warszawy.

Centrum logistyczne w Warszawie posiada ponadto doskonałe połączenie z autostradą A2 (Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin), za pośrednictwem trasy S7/S8. Wjazd na tę trasę znajduje się zaledwie 1,5 km od centrum logistycznego.

Oferta najmu blisko 11 000 mkw. powierzchni magazynowej w okolicach Warszawy

Ożarów I Logistics Centre posiada 10 890 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia oraz 2 105 mkw. wysokiej klasy klimatyzowanej powierzchni biurowej. Hale magazynowe umożliwiają łatwą adaptację modułów do zróżnicowanych potrzeb najemców. Minimalny moduł powierzchni do wynajęcia to 1 500 mkw.

Wysokość netto magazynów wynosi 10 m, głębokość – 121 m, zaś możliwe obciążenie posadzki to 5 t/mkw. Centrum logistyczne podzielone jest na strefy ułatwiające składowanie produktów o różnych właściwościach. Obiekt posiada wiele miejsc parkingowych oraz place manewrowe o dużej powierzchni. Standardowo magazyn objęty jest całodobową ochroną i monitoringiem kamer.

map

Lokalizacja:

Ożarów Mazowiecki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

MEP Industrial Center Warsaw

Ożarów Mazowiecki

Ożarów II Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

Ożarów Mazowiecki


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl