Ożarów I Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Ożarów I Logistics Centre to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy położony w województwie mazowieckim, w Broniszach koło Warszawy, na ulicy Piastowskiej. Od stolicy dzieli go jedyne 15 km, co pozwala na nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorstwami z okolicy oraz na pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników.

Centrum logistyczne w Warszawie (Bronisze) z dostępem do ważnych arterii komunikacyjnych

Ożarów I Logistics Centre, to nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy położony w województwie mazowieckim, w Broniszach koło Warszawy, przy ulicy Piastowskiej. Magazyn znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ‒ w odległości ok. 6 km od Pruszkowa i 15 km od Warszawy.

Centrum logistyczne w Warszawie posiada ponadto doskonałe połączenie z autostradą A2 (Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin), za pośrednictwem trasy S7/S8. Wjazd na tę trasę znajduje się zaledwie 1,5 km od centrum logistycznego.

Oferta najmu blisko 11 000 mkw. powierzchni magazynowej w okolicach Warszawy

Ożarów I Logistics Centre posiada 10 890 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia oraz 2 105 mkw. wysokiej klasy klimatyzowanej powierzchni biurowej. Hale magazynowe umożliwiają łatwą adaptację modułów do zróżnicowanych potrzeb najemców. Minimalny moduł powierzchni do wynajęcia to 1 500 mkw.

Wysokość netto magazynów wynosi 10 m, głębokość – 121 m, zaś możliwe obciążenie posadzki to 5 t/mkw. Centrum logistyczne podzielone jest na strefy ułatwiające składowanie produktów o różnych właściwościach. Obiekt posiada wiele miejsc parkingowych oraz place manewrowe o dużej powierzchni. Standardowo magazyn objęty jest całodobową ochroną i monitoringiem kamer.

map

Lokalizacja:

Ożarów Mazowiecki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

MEP Industrial Center Warsaw

Ożarów Mazowiecki

Ożarów II Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

Ożarów Mazowiecki


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl