Metropol Błonie

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Hillwood Błonie II to centrum logistyczne przeznaczone dla średnich i dużych najemców. Centrum logistyczne jest zlokalizowany 27 km na zachód od centrum Warszawy i leży przy drodze krajowej E30 (Warszawa-Poznań), w okolicy autostrady A2. W pobliżu zlokalizowane są dwa węzły Pruszków i Tłuste. Dobre połączenia z pobliskimi obwodnicami pozwala na komunikację do tras na północ w kierunku Gdańska jak i na południe w kierunku Katowic.

Centrum logistyczne w Błoniu przy trasie europejskiej E30 i autostradzie A2

Magazyny Hillwood Błonie II znajdują się w Warszawie na obszarze gminy Błonie. Od centrum miasta, centrum logistyczne dzieli 25 km. W odległości 400 m znajduje się trasa europejska E30 (Warszawa-Poznań-Berlin), natomiast w odległości 8 km mieści się zjazd na autostradę A2. W pobliżu zlokalizowane są dwa węzły – „Pruszków” i „Tłuste”. Niewątpliwą zaletą magazynów, jest bliskie sąsiedztwo obwodnic, dzięki którym ułatwiony jest transport w kierunku Gdańska oraz Katowic.

Ponad 54 000 mkw. powierzchni w centrum logistycznym w Błoniu

Na obecną chwilę Hillwood Błonie II w Warszawie dysponuje powierzchnią magazynową do wynajęcia równą 29 172 mkw. W skład centrum logistycznego wchodzą cztery magazyny o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 54 000 mkw.:

Budynek B (moduł magazynowy wyposażony w tryskacze oraz klapy dymowe) o łącznej powierzchni 11 880 mkw. Magazyn został wybudowany w konwencji „crossdock”, co znacząco wpływa na sprawność przeładunku towarów.

Budynek D (magazyn z powierzchnią biurową i częścią socjalną, wyposażony w tryskacze, klapy dymowe oraz posadzkę o nośności 10 t/mkw.) o łącznej powierzchni 14 355 mkw., wysokości 10 m i głębokości 75 m.

Budynek C (moduł magazynowy wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o udźwigu 10 t/mkw.) o łącznej powierzchni 13 920 mkw., wysokości 10 m i głębokości 75 m.

Budynek E (magazyn z powierzchnią biurową i częścią socjalną, wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o nośności 10 t/mkw., z możliwością dobudowania powierzchni ponad 10 mkw) o łącznej powierzchni 13 896 mkw., wysokości 10 m i głębokości 75 m.

Planowana budowa kolejnych dwóch magazynów w Warszawie

W planach znajduje się jeszcze budowa 2 magazynów, których łączna powierzchnia całkowita wyniesie 26 000 mkw.

Budynek A (ma być wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o udźwigu 10 t/mkw.) o łącznej powierzchni 5 211 mkw., wysokości 10 m i głębokości 50 m.

Budynek F (ma być wyposażony w tryskacze, klapy dymowe oraz posadzkę o udźwigu 10 t/mkw.) o łącznej powierzchni 20 844 mkw.

Istnieje możliwość wybudowania tych obiektów zgodnie z indywidualnymi potrzebami właściciela.

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Święcice I

Błonie

Logicor Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl