MEP Industrial Center Warsaw

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


MEP Industrial Center Warsaw to inwestycja, która składa się z 2 nowoczesnych hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 47 000 mkw. Te magazyny do wynajęcia zostały zlokalizowane na przedmieściach Warszawy, bezpośrednio przy węźle Konotopa, łączącym autostradę A2 i S8, a także w niedalekiej odległości od węzła Mory łączącego drogi ekspresowe S2 i S8. Ich niewątpliwymi atutami są bliskie odległości od centrum Warszawy (13 km) oraz Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie (20 km).

 

Powierzchnie magazynowe w pobliżu centrum Warszawy

MEP Industrial Center Warsaw oferuje powierzchnie magazynowe w pobliżu centrum Warszawy. Magazyny do wynajęcia w tym parku logistycznym są zlokalizowane jedynie 13 km od centrum miasta. Dodatkowym atutem jest fakt, że Panattoni Park Warszawa-Konotopa jest oddalone o zaledwie 20 km od Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Panattoni Park Warszawa-Konotopa położone są bezpośrednio przy węźle Konotopa, łączącym autostradę A2 i S8, a także w niedalekiej odległości od węzła Mory łączącego drogi ekspresowe S2 i S8.

Nowoczesne magazyny do wynajęcia klasy A w Warszawie

MEP Industrial Center Warsaw to nowoczesne magazyny do wynajęcia klasy A w Warszawie, których łączna powierzchnia wynosi ponad 47 000 m2. Ta inwestycja składa się z 2 budynków, których siatka słupów wynosi 12.00 x 22.50 m, wysokość netto 10 m, nośność posadzki 5 t/mkw. Obie hale magazynowe są wykończone w najwyższym standardzie klasy A.

 

 

map

Lokalizacja:

Ożarów Mazowiecki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Ożarów I Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

Ożarów II Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

Ożarów Mazowiecki


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl