Mapletree Park Nadarzyn

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Nadarzyn, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Park Nadarzyn to nowoczesne centrum dystrybucyjne składające się z czterech budynków magazynowo – biurowych. Oferowana powierzchnia może służyć jako centrum logistyczne, magazynowe, jako hala produkcyjna czy chłodnia do przechowywania produktów spożywczych. Obiekt położony jest tuż przy międzynarodowej drodze E67/S8 (Wrocław-Białystok), 25 km na południowy zachód od centrum Warszawy i 15 km od międzynarodowego portu lotniczego na Okęciu.

Magazyny w Nadarzynie zlokalizowane 25 km od Warszawy

Park Nadarzyn to magazyn zlokalizowany przy drodze E67/S8 (Wrocław – Białystok). Obiekt mieści się w niewielkiej odległości od Warszawy wynoszącej jedynie 25 km. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina znajduje się zaledwie 10 km od centrum logistycznego.

Możliwość wydzielenia pomieszczeń chłodniczych w magazynach w Nadarzynie

Na park magazynowy Park Nadarzyn składają się pomieszczenia magazynowo-biurowe. Powierzchnia do wynajęcia może również zostać zaadaptowana do spełniania funkcji chłodni, co może okazać się istotne dla firm z branży spożywczej.

Magazyny w rejonie Warszawy pod stałym nadzorem kamer monitoringu wizyjnego (CCTV)

Magazyn w Nadarzynie posiada powierzchnię całkowitą wynoszącą ponad 60 000 mkw. Wysokość hali magazynowej to 11,5 m netto, głębokość wynosi 150 m a maksymalne obciążenie posadzki to standardowo 5 t/mkw. Magazyn został wybudowany w konwencji „crossdock”, co zapewnia sprawny przeładunek towarów.

Magazyn w Nadarzynie posiada najwyższy standard zabezpieczeń przeciwpożarowych w postaci systemu tryskaczy oraz klap dymowych. Obiekt znajduje się pod stałym nadzorem kamer monitoringu wizyjnego (CCTV), gwarantującym bezpieczeństwo hali magazynowej.

 

map

Lokalizacja:

Nadarzyn

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Urzut

Nadarzyn


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl