Mapletree Park Błonie

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Mapletree Park Błonie położony jest na zachód od stolicy, w miejscowości Błonie. Klimatyzowane hale są idealnie dostosowane do obsługi firm z sektora spożywczego, który wymaga wdrożenia systemów kontrolowanej temperatury powietrza. Park jest położony 600 metrów na północ od drogi krajowej nr 2 Warszawa-Poznań (E30) oraz w pobliżu węzła łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579.

Magazyny w Błoniu (k. Warszawy) zlokalizowane w pobliżu węzła "Grodzisk"- A2/DK 579

Mapletree Park Błonie to kolejne centrum logistyczne oferujące wynajem powierzchni magazynowo-biurowej w miejscowości Błonie-Pass koło Warszawy. Dogodna lokalizacja to jedno z ważniejszych atutów tego obiektu. Magazyny Mapletree Park Błonie mieszczą się w odległości jedynie 600 m (na północ) od drogi krajowej nr 2 Warszawa-Poznań (E30) i jednocześnie nieopodal węzła "Grodzisk", który łączy autostradę A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) z drogą krajową 579.

Magazyny do wynajęcia pod Warszawą wybudowane w systemie "crossdock"

Magazyny do wynajęcia pod Warszawą -Mapletree Park Błonie - to nowoczesna przestrzeń skierowana do najemców poszukujących komfortowych i bezpiecznych powierzchni magazynowo-biurowych.

Centrum logistyczne składa się z dwóch magazynów do wynajęcia o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej 48 000 mkw. Oba magazyny cechują się taką samą specyfikacją techniczną. Głębokość każdego z nich to 150 m, zaś siatka słupów ma wymiary 12,00 m x 25,00 m. Wysokość pomieszczeń wewnątrz hal magazynowych to 10 m, zaś posadzka może udźwignąć ciężar do 5 t/mkw.

Magazyny w pobliżu Warszawy zostały wybudowane zgodnie z wszelkim standardami budowlanymi. Posiadają niezbędne wyposażenie, przede wszystkim ‒ system tryskaczy, klapy dymowe czy system „crossdock”. Obiekt został również przystosowany do prowadzenia lekkiej produkcji.

 

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Święcice I

Błonie

Logicor Błonie

Błonie

Metropol Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl