Mapletree Park Błonie II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Park Błonie znajduje się na obszarze Strefy Przemysłowej Błonie – Pass, dlatego jest idealną propozycją dla wszystkich właścicieli firm nastawiających się na działalność logistyczną. Inwestycja znajduje się w niedalekiej odległości od drogi A2, która łączy stolicę z Poznaniem i dalej prowadzi w kierunku Berlina. Centrum logistyczne w Błoniach posiada również dogodny dojazd do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Magazyny w Warszawie (Błonie) przy autostradzie A2

Centrum logistyczne Park Błonie  znajduje się w miejscowości Błonie, w niedalekiej odległości od drogi A2, która łączy stolicę z Poznaniem i dalej prowadzi w kierunku Berlina. Centrum logistyczne w Błoniu posiada również dogodny dojazd do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Hale magazynowe w Błoniu (k. Warszawy) typu „crossdock”

Na terenie Park Błonie funkcjonują już trzy magazyny o łącznej powierzchni 110 000 mkw. Planowane jest dobudowanie kolejnych pięciu magazynów o powierzchni całkowitej wynoszącej 104 976 mkw. Hale DC 1-2 oraz DC3 wybudowane zostały w konwencji „crossdock”, co pozytywnie wpływa na sprawność przeładunku towarów. Wszystkie budynki doskonale nadają się do prowadzenia działalności z zakresu lekkiej produkcji.

Magazyny w Warszawie zostały wyposażone w niezbędne systemy przeciwpożarowe, w tym klapy dymowe oraz tryskacze.

 

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Święcice I

Błonie

Logicor Błonie

Błonie

Metropol Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl