Mapletree Park Błonie II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Park Błonie znajduje się na obszarze Strefy Przemysłowej Błonie – Pass, dlatego jest idealną propozycją dla wszystkich właścicieli firm nastawiających się na działalność logistyczną. Inwestycja znajduje się w niedalekiej odległości od drogi A2, która łączy stolicę z Poznaniem i dalej prowadzi w kierunku Berlina. Centrum logistyczne w Błoniach posiada również dogodny dojazd do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Magazyny w Warszawie (Błonie) przy autostradzie A2

Centrum logistyczne Park Błonie  znajduje się w miejscowości Błonie, w niedalekiej odległości od drogi A2, która łączy stolicę z Poznaniem i dalej prowadzi w kierunku Berlina. Centrum logistyczne w Błoniu posiada również dogodny dojazd do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Hale magazynowe w Błoniu (k. Warszawy) typu „crossdock”

Na terenie Park Błonie funkcjonują już trzy magazyny o łącznej powierzchni 110 000 mkw. Planowane jest dobudowanie kolejnych pięciu magazynów o powierzchni całkowitej wynoszącej 104 976 mkw. Hale DC 1-2 oraz DC3 wybudowane zostały w konwencji „crossdock”, co pozytywnie wpływa na sprawność przeładunku towarów. Wszystkie budynki doskonale nadają się do prowadzenia działalności z zakresu lekkiej produkcji.

Magazyny w Warszawie zostały wyposażone w niezbędne systemy przeciwpożarowe, w tym klapy dymowe oraz tryskacze.

 

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Święcice I

Błonie

Logicor Błonie

Błonie

Metropol Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl