Logicor Święcice I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Święcice I znajduje się w Święcicach, w odległości 19 km od centrum Warszawy. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia mieści się bezpośrednio przy trasie E30 (Warszawa – Poznań). W niewielkiej odległości położony jest też węzeł „Pruszków” na autostradzie A2 (Berlin – Moskwa).

Magazyn w Warszawie (Święcice) w pobliżu węzła „Pruszków”

Logicor Święcice I znajduje się w Święcicach, w odległość 19 km od centrum Warszawy. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia mieści się bezpośrednio przy trasie E30 (Warszawa- Poznań). W niewielkiej odległości położony jest też węzeł „Pruszków” znajdujący się na autostradzie A2 (Berlin – Moskwa). Lokalizacja obiektu zapewnia więc dostęp do szerokiego rynku zbytu.

Magazyny klasy A do wynajęcia w Święcicach koło Warszawy

Powierzchnia magazynowa w Święcicach (Warszawa) to blisko 30 000 mkw. do wynajęcia. Minimalna wielkość modułów rozpoczyna się już od 1 100 mkw. Na obszarze centrum logistycznego znajdują się obecnie dwa magazyny klasy A. Budynek A o łącznej powierzchni wynoszącej 13 500 mkw., głębokości 112.5 m oraz wysokości 10 m i budynek B o powierzchni całkowitej liczącej 16 200 mkw., głębokości 96 m oraz wysokości 10 m.

Oba magazyny wyposażone zostały w niezbędne dla tego typu obiektów zabezpieczenia przeciwpożarowe (system tryskaczy). Dodatkowo Budynek A posiada klapy dymowe.

Powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna w Logicor Święcice I jest dostosowana do potrzeb socjalnych, biurowych czy produkcyjnych zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców.

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Błonie

Błonie

Metropol Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl