Logicor Błonie

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Błonie, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


 

Magazyny do wynajęcia w Błoniu, w pobliżu węzła "Grodzisk"- A2/DK 579

Logicor Błonie to kolejne centrum logistyczne oferujące wynajem powierzchni magazynowo-biurowej w miejscowości Błonie-Pass koło Warszawy. Dogodna lokalizacja to jedno z ważniejszych atutów tego obiektu. Magazyny Logicor Błonie mieszczą się w odległości jedynie 600 m (na północ) od drogi krajowej nr 2 Warszawa-Poznań (E30) i jednocześnie nieopodal węzła "Grodzisk", który łączy autostradę A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) z drogą krajową 579.

Magazyny do wynajęcia klasy A pod Warszawą w systemie "crossdock"

Inwestycja Logicor Błonie to magazyny do wynajęcia pod Warszawą, które stanowią nowoczesną przestrzeń skierowaną do wymagających najemców, którzy poszukują komfortowych i bezpiecznych powierzchni magazynowo-biurowych. Obiekt jest wykończony w najwyższym standardzie klasy A i został zrealizowany jako budynek typu „crossdock”. Składa się z 1 hali do wynajęcia o łącznej powierzchni wynoszącej 22 732 mkw. Głębokość budynku to 150 m, siatka słupów wynosi 12,00 m x 25,00 m. Wysokość pomieszczeń wewnątrz magazynu to 10 m, natomiast nośność posadzki wynosi 5 t/mkw.

 

 

map

Lokalizacja:

Błonie

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Święcice I

Błonie

Metropol Błonie

Błonie


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl