Space Distribution Center

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Space Distribution Center to kompleks magazynowo-biurowy usytuowany w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie, przy Trasie Katowickiej, zaledwie 9 km od centrum Warszawy oraz blisko głównych tras wylotowych i planowanej południowej obwodnicy stolicy. Na działce o powierzchni 3 ha znajduje się budynek biurowy oraz dwie hale magazynowe zaprojektowane z myślą o średnich przedsiębiorstwach, a w szczególności o operatorach logistycznych.

Kolejne wewnątrzmiejskie centrum logistyczne w stolicy

Space Distribution Center stanowi zespół magazynów oferujących powierzchnie pod magazyny, hale produkcyjne oraz biura. Obiekt znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. W bezpośrednim sąsiedztwie magazynów zlokalizowany jest Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, który obsługuje również połączenia międzynarodowe.

Opisywany magazyn w Warszawie oddalony jest od ścisłego centrum stolicy o zaledwie 9 km. Bliskie sąsiedztwo najważniejszych tras wylotowych z miasta (DK 7, droga nr 79 oraz autostrada A2, trasa S2/S8) gwarantuje sprawną komunikację z całym krajem.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie typu „crossdock”

Space Distribution Center został wybudowany na działce o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 3 ha. W skład centrum logistycznego w Warszawie wchodzą dwa magazyny o przeznaczeniu magazynowo-biurowym. Inwestycja skierowana jest do średnich przedsiębiorstw.

Magazyny w Warszawie Space Distribution Center posiadają niezbędne systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych w postaci klap dymowych. Hale magazynowe zostały wybudowane jako magazyny „crossdock”, które sprzyjają sprawnemu przeładunkowi towarów oraz ograniczają koszty transportu.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl