Platan Park

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Kompleks Platan Park to park biznesu łączący w sobie równocześnie funkcje biurowe i magazynowe. Obiekt składa się z dwóch niezależnych obiektów magazynowo-biurowych, zaprojektowanych w taki sposób, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność oraz elastyczność podziału wynajmowanej powierzchni. Platan Park, jest zlokalizowany w południowej części Warszawy, zaledwie 9 km od centrum stolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie oraz głównej arterii komunikacyjnej Warszawy – ulicy Puławskiej.

Wewnątrzmiejski park magazynowy Platan Park w Warszawie

Magazyny w Warszawie - Platan Park - zlokalizowane są w dzielnicy Służewiec. Od centrum stolicy dzieli je jedynie około 9 km. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się jedna z najważniejszych i najdłuższych ulic miasta- ulica Puławska. W niedalekiej odległości mieści się międzynarodowy port lotniczy im. Fryderyka Chopina.

Taka lokalizacja sprawia, że dojazd do największych miast Polski nie nastręcza trudności. W sąsiedztwie znajdują się również liczne przystanki autobusowe, co zapewnia dogodny dojazd kadrze pracowniczej do miejsca pracy.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie oferujące małe moduły magazynowe

Platan Park to centrum logistyczne, w skład którego wchodzi pięć magazynów o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej ponad 30 000 mkw. Budynek 1A posiada powierzchnię całkowitą 3 321 mkw., 2A – 8 424 mkw., 1B – 3 321 mkw., 2B – 8 424 mkw., a 1C – 7 776 mkw.

Nieruchomość 1A ma 8 m wysokości, natomiast jej głębokość to 41 m. Budynek 2A odznacza się taką samą wysokością, ale jego głębokość jest większa i wynosi 52 m. Parametry budynku 1B są takie same jak 1A, natomiast 2B posiada takie same wymiary jak 2A. Budynek 1C z kolei ma wysokość 8 m, a głębokość 48 m.

Wszystkie magazyny są wyposażone w podstawowe zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci klap dymowych. Magazyny Platan Park w Warszawie to świetnie usytuowane centrum logistyczne z przeznaczeniem na potrzeby zarówno polskich, jak i zagranicznych inwestorów.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl