Nordkapp Business Complex

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


NORDKAPP BUSINESS COMPLEX to nowoczesne centrum biurowo- logistyczne usytuowane w przemysłowej strefie warszawskiej dzielnicy Białołęka, oddalonej od centrum miasta zaledwie o ok. 10 km. Lotnisko Chopina znajduje się w odległości około 20 km od parku, zaś w sąsiedztwie parku znajduje się węzeł komunikacyjny umożliwiający wjazd na drogę ekspresową S8.

Inwestycja zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowej Annopol.  Pod koniec 2020 roku w  tym rejonie, między ulicami Annopol i  Białołęcka otwarta zostanie nowa zajezdnia tramwajowa mająca usprawnić komunikację w  prawobrzeżnej części Warszawy. Planowany węzeł rozjazdowy połączy teren zajezdni z okoliczną infrastrukturą. Przy zajezdni przewidziano parking „Parkuj i  Jedź”. Otwarcie nowej zajezdni będzie w praktyce oznaczać zintensyfikowaną częstotliwość ruchu tramwajów oraz zwiększoną liczbę linii tramwajowych kursujących na  całym odcinku od Annopola do popularnego miejsca przesiadek na skraju Targówka. '

Ten nowoczesny kompleks biurowy i magazynowy na terenie Warszawy planowo ma oferować łącznie ponad 15 tys. m2 powierzchni użytkowej. Pierwszy budynek biurowy zostat oddany do uzytku w 2016r. Przestrzen oferowana Najemcom to zarówno wysokiej klasy biura, jak i dostosowane do indywidualnych potrzeb hale i magazyny.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Annopol

Żerań


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl