Manhattan Distribution Center

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Manhattan Distribution Center to wewnątrzmiejski park biurowo-magazynowy oferujący powierzchnie dostosowane do potrzeb najemców szukających zarówno reprezentacyjnej powierzchni biurowej, jak również większych lub mniejszych modułów magazynowych. Zlokalizowany jest w okolicy Lotniska Chopina, przy Trasie Katowickiej, zaledwie 9 km od centrum Warszawy, blisko głównych tras wylotowych i planowanej południowej obwodnicy stolicy.

Wewnątrzmiejskie centrum logistyczne w Warszawie

Centrum logistyczne Manhattan Distribution Center mieści się na terenie Warszawy – w dzielnicy Włochy, przy ulicy Muszkieterów. Magazyny znajdują się w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz przy Trasie Katowickiej.

W pobliżu obiektu biegnie Aleja Krakowska – najważniejsza droga wylotowa prowadząca z Warszawy w kierunku Krakowa, Katowic i Wrocławia. Obiekt jest oddalony od centrum miasta zaledwie o 9 km. Dużą zaletą Manhattan Distribution Center jest również bliskie sąsiedztwo południowej obwodnicy stolicy.

Hale magazynowe w Warszawie dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów

Hale magazynowe oprócz oczywistej funkcji składowania towarów, mogą posłużyć za reprezentatywną powierzchnię biurową. Omawiana powierzchnia do wynajęcia została tak skonstruowana, by dać przyszłemu właścicielowi jak najwięcej możliwości dopasowania jej pod indywidualne potrzeby każdego najemcy.

Magazyny w Warszawie wyposażone w niezbędne zabezpieczenia przeciwpożarowe

W skład centrum logistycznego wchodzą łącznie 4 duże magazyny: Budynek A (wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o obciążeniu 3 t/mkw.) o łącznej powierzchni 2 304 mkw., głębokości 24 m, i wysokości 5.60 m.

Budynek B (wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o nośności 3 t/mkw.) o łącznej powierzchni 4 032 mkw., głębokości 54 m i wysokości 5.60 m.

Budynek C (wyposażony w klapy dymowe i posadzkę o nośności 3 t/mkw.) o łącznej powierzchni 10 368 mkw., głębokości 54 m i wysokości 5.60 m.

Budynek D (wyposażony w tryskacze, klapy dymowe, nadzór kamer i posadzkę o nośności 5 t/mkw.) o łącznej powierzchni 12 600 mkw., głębokości 60 m i wysokości 8.50 m.

Magazyny z dostępną powierzchnią biurową w Warszawie

Pomieszczenia biurowe posiadają podwieszane sufity, uchylne okna, oraz czujki dymu, co znacznie podnosi komfort pracy. Budynki te są również wyposażone w klimatyzację i kompleksowe okablowanie: komputerowe, elektryczne i telefoniczne. Warto także dodać, że centrum dysponuje 170 naziemnymi miejscami parkingowymi.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl