Logicor Okęcie

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Okęcie to powierzchnia magazynowa w Warszawie w skład której wchodzą cztery budynki magazynowo-biurowe. Znakomita lokalizacja tego parku to duży atut - zaledwie 2 km do Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie, przy drodze krajowej E67 łączącej Warszawę z Katowicami, Łodzią i Wrocławiem. Logicor Okęcie posiada dobry dojazd do centrum Warszawy (10 min) i dostęp do komunikacji miejskiej.

Powierzchnia magazynowa w Warszawie w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina

Logicor Okęcie to nowoczesna powierzchnia magazynowa, znajdująca się w południowo-zachodniej części Warszawy. Właścicielem obiektu jest firma Hines.

Niewątpliwą zaletą opisywanej powierzchni magazynowej w Warszawie, jest jej atrakcyjna lokalizacja. Magazyny położone są w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, w odległości ok. 20 minut od centrum Warszawy. Magazyn znajduje się ponadto w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej E67, łączącej Warszawę z Łodzią i Wrocławiem. Opisywana powierzchnia magazynowa w Warszawie posiada bardzo dobry dostęp do środków transportu publicznego, co gwarantuje kadrze pracowniczej dogodny dojazd do miejsca pracy.

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Warszawie

Powierzchnia magazynowa w Warszawie wchodząca w skład Logicor Okęcie składa się z czterech nowocześnie urządzonych i w pełni wyposażonych budynków magazynowo-biurowych, o łącznej powierzchni magazynowej do wynajęcia w Warszawie wynoszącej blisko 40 000 mkw. Każdy z magazynów posiada nieco inną specyfikę. Wysokość netto magazynów kształtuje się w przedziale od 6 m do 7,20 m, natomiast głębokość od 40,5 m do 57,6 m. Każdy magazyn posiada wytrzymałą posadzkę o nośności do 1,5 t/mkw, zaś trzy budynki wyposażone zostały w system tryskaczy oraz klapy dymowe. Park logistyczny dysponuje ponadto klimatyzowanymi pomieszczeniami biurowymi.

Park magazynowy posiada ponadto 556 miejsc parkingowych, 55 doków załadunkowo-rozładunkowych a także podlega 24-godzinnej ochronie.

Hines - deweloper, doradca oraz inwestor na światowym rynku nieruchomości

Firma Hines, która jest właścicielem Logicor Okęcie, to międzynarodowy deweloper, doradca i inwestor, działający na rynku nieruchomości Europy, Azji i obu Ameryk. Globalny zasięg oraz ogromne doświadczenie stanowią gwarancję najwyższej jakości oferowanych powierzchni magazynowych do wynajęcia. Firma ma obecnie na koncie aż 1208 inwestycji, o szacowanej wartości wynoszącej 24 mld USD, których łączna powierzchnia przekracza 45 mln mkw.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl