Ideal Distribution Center

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Ideal Distribution Center to nowoczesny park biznesu dedykowanego przede wszystkim dla mniejszych najemców, szukających modułów magazynowych połączonych z wysokiej klasy, reprezentacyjną powierzchnią biurową. Park magazynowy usytuowany jest przy ulicy Działkowej, 9 km od centrum stolicy, w sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie i głównych tras wylotowych, w tym południowej obwodnicy Warszawy.

Warszawa- magazyn w pobliżu obwodnicy miasta

Ideal Distribution Center to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany w Warszawie. Magazyny mieszczą się w pobliżu Okęcia, przy ulicy Działkowej. Od centrum miasta dzieli je zaledwie 9 km więc stanowi doskonałą bazę do prowadzenia działalności gospodarczej.

Warszawskie magazyny Ideal Distribution Center położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Magazyn znajduje się w pobliżu głównych tras wylotowych z Warszawy, w bliskiej odległości od południowej obwodnicy miasta. Dobra lokalizacja ułatwia stały napływ wykwalifikowanej siły roboczej, sprzyja utrzymywaniu kontaktów handlowych z największymi miastami Polski oraz umożliwia sprawną dystrybucję towarów poza granice kraju.

Park magazynowy w Warszawie o powierzchni magazynowej ponad 12 000 mkw.

Powierzchnia magazynowa w Warszawie obejmuje dwa istniejące magazyny, przy czym na każdy z nich przypada ok. 6 000 mkw powierzchni. Hale magazynowe charakteryzuje rozstaw słupów na hali wynoszący 21,80 m x 15,60 m i 10 m wysokości netto. Głębokość magazynów wynosi 43,6 m. zaś posadzka jest w stanie wytrzymać obciążenia dochodzące nawet do 7 t/mkw.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie o wysokim standardzie zabezpieczeń

Magazyn w Warszawie wyposażony został w klapy dymowe, które skutecznie zabezpieczają wnętrze budynku przed szkodliwymi substancjami i dymem, a tym samym gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Ideal Distribution Center będzie idealna dla klientów poszukujących modułów magazynowych połączonych z najlepszej klasy reprezentacyjną powierzchnią biurową.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie

Warszawa Lotnisko

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl