Ideal City Park

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Ideal City Park

• Nowoczesny park magazynowy na granicy warszawskiej Strefy I oraz Strefy II

• Atrakcyjne stawki przy najwyższym standardzie wykonania i użytych materiałów (biuro klasy A)

• Elastyczny dobór powierzchni już od 100 m2 biura i 500 m2 magazynu

• Transport busem dla pracowników

• Kantyna, siłownia i sale konferencyjne dla wszystkich najemców

 

Ideal Idea jest jednym z wiodących deweloperów wysokiej jakości budynków o charakterze biurowo magazynowym w Warszawie. Ideal City Park znajduje się w najatrakcyjniejszej pod kątem logistyki części Warszawy, chwilę drogi z lotniska Chopina i bardzo blisko centrum miasta. Ideal City Park stawia na łatwość dostępu zarówno dla najemców, jak ich pracowników. Dodatkowo, Ideal City Park mieści się obok obwodnicy warszawskiej, która pozwala na ekspresową komunikację z głównymi miastami Polski.

Dodatkowo niedaleko parku znajduje się parking Park&Ride.

 

Lokalizacja

Ideal City Park jest zlokalizowany w warszawskim rejonie logistycznym; 12 minut drogi z Lotniska Chopina i 18 minut drogi ze Śródmieścia. Ideal City Park jest również atrakcyjny pod względem stawek za opłaty serwisowe, co było możliwe do osiągnięcia dzięki lokalizacji tuż obok granicy Warszawy (S2/Aleja POW). Lokalizacja Ideal City Park umożliwia doskonałą ekspozycję z obwodnicy Warszawy, oraz wygodny dojazd komunikacją miejską. Dodatkowo dla wszystkich najemców Ideal Idea oferuje busa, który kursuje regularnie do Park & Ride w al. Krakowskiej, oraz do najbliższego przystanku WKD.

Zakończenie I etapu inwestycji: wrzesień 2019

Standardowy moduł biurowy: 110 m2 (w przypadku większych powierzchni, Ideal Idea montuje windę osobową w standardzie).

 

Moduły magazynowe w I etapie:
839 m2, 505 m2 i 550 m2

 

Standard Ideal Idea:

• Wysokość magazynu 10 m;
• Każdy moduł magazynowy jest wyposażony w 1 bramę z poziomu „0”, oraz 1 dok hydrauliczny dla TIR-ów;
• Ideal Idea spełnia normy izolacji budynków, które wejdą w życie w 2022 roku, dzięki czemu zagwarantowany przedział temperatur wewnątrz magazynu wynosi 16-25 stopni Celsjusza przez cały rok;
• Najemca indywidualnie ustawia temperaturę wewnątrz biura i magazynu. Każdy moduł jest wyposażony we własny podlicznik ciepła, prądu, oraz zużycia wody. Dzięki temu najemca jest w stanie w pełni kontrolować koszty mediów;
• Zespół architektów Ideal Idea może przygotować dowolne aranżacje powierzchni;
• Moduły biurowe są bezpośrednio przyległe do magazynu i oferują dostęp z parteru;
• Nośność posadzki w magazynie wynosi 5 T/m2;
• W pojedynczym module nie ma kolumn;

Ideal City Park kładzie nacisk na innowacyjność i wygodę dla najemców. Każdy nowy park magazynowy Ideal Idea wyznacza nową jakość i najwyższy standard.

 

Nowości w Ideal City Park obejmują: 

• Bus Ideal Idea kursujący do Park & Ride w al. Krakowskiej i stacji WKD przez cały dzień, 5 dni w tygodniu;
• Oświetlenie LED zarówno w magazynie, jak i w biurze co powoduje znaczne obniżenie kosztów zużycia prądu;
• Znaczna część dachu pokryta świetlikami, żeby zapewnić naturalne światło i komfort pracy w magazynie;
• Sale konferencyjne do wynajęcia na godziny, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Największa z nich pomieści 40 osób;
• Kafeteria dla wszystkich najemców, dostępna przez cały dzień, przez cały rok. Kafeteria jest wyposażona w ekspresy do kawy, automaty do sprzedaży napojów, przekąsek i raz dziennie przyjeżdża dostawa świeżych kanapek.

 

Transport publiczny:

Ideal City Park jest zlokalizowany blisko stacji kolejki WKD, która dojeżdża do Śródmieścia w ciągu zaledwie 15 minut. Tramwaj nr. 9 w Alei Krakowskiej jedzie bezpośrednio do alej Jerozolimskich w Śródmieściu. Przystanek tramwajowy jest obok Park & Ride, do którego Ideal Idea zapewnia transport busem. O Ideal Idea Ideal Idea jest wiodącym deweloperem wysokiej klasy parków biznesowych zlokalizowanych przy lotnisku Chopina w Warszawie.

Od 2008 Ideal Idea wybudowała i skomercjalizowała 12 budynków klasy A z całkowitym GLA ok. 70 000 m2. Wszystkie parki magazynowe zostały sprzedane do największych globalnych funduszy inwestycyjnych. Najemcy Ideal Idea reprezentują różne sektory rynku; od farmacji, przez kosmetyki, modę, dystrybutorów sprzętu medycznego, po IT oraz nowe technologie. Ideal Idea jest inicjatorem trendu na magazyny typu last-mile delivery w Polsce, gdzie lokalizacja przy centrum miasta, oraz przy głównych drogach komunikacyjnych jest priorytetem, żeby umożliwić szybką dystrybucję po mieście.

 

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl