Gate One Business Park

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Gate One Business Park to nowoczesny park biurowo-magazynowy zlokalizowany w bliskiej okolicy Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie, głównych arterii komunikacyjnych miasta oraz 9 km od centrum Warszawy. Park oferuje powierzchnie biurowe o wysokim standardzie oraz powierzchnie magazynowe zrealizowane w formacie Small Business Unit dedykowane głównie dla małych i średnich najemców obsługujących lokalny rynek.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie położone kilka minut od autostrady A2

Gate One Business Park to nowoczesny magazyn klasy A wybudowany w 2012 roku. Park magazynowy zlokalizowany jest w oddaleniu ok. 5 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Magazyn mieści się zaledwie 9 km od centrum Warszawy. Nieopodal kompleksu przebiegają główne szlaki transportowe: 4 km dzieli obiekt od trasy S2/A2 oraz 10 km od trasy S8. Drogi krajowe E77 i E67 zapewniają sprawny dojazd do najważniejszych regionów w Polsce, takich jak: Poznań, Trójmiasto, Kraków, Łódź, Białystok czy Wrocław.

Wynajem magazynów w Warszawie wybudowanych w systemie SBU

Powierzchnia magazynowa w Gate One Business Park jest atrakcyjna nie tylko ze względu na swoją strategiczną lokalizację. Magazyn zaprojektowany został w systemie small business units (SBU). Dodajmy jeszcze, że obiekty stworzone w tym formacie można przeznaczyć zarówno na niewielkie magazyny, dostosować do prowadzenia lekkiej produkcji, czy też wykorzystać jako reprezentacyjne powierzchnie biurowe.

Hale magazynowe w Warszawie typu „crossdock

Oferta wynajmu magazynów w Warszawie w ramach Gate One Business Park to łącznie 16 000 mkw. powierzchni magazynowej. Magazyn typu „crossdock” (doki przeładunkowe usytuowane są równolegle do siebie po obu stronach magazynu) znacząco wpływa na sprawność przeładunku towarów. „Elastyczna” powierzchnia magazynowa daje najemcom dużą swobodę dostosowania jej do własnych potrzeb.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl