Diamond Business Park Ursus

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ursus, Warszawa Miasto

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Diamond Business Park Ursus to nowoczesny park produkcyjny, który oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe i biurowe, wykończone w nowoczesnym standardzie klasy A. Innowacyjne rozwiązania projektowe pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz w zależności od potrzeb najemców, a także na przystosowanie powierzchni do prowadzenia działalności produkcyjnej. Inwestycja jest położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy oraz 8 km od międzynarodowego lotniska Chopina.

Hale produkcyjne zaledwie 8 km od centrum Warszawy

Diamond Business Park Ursus to hale produkcyjne, które zapewniają powierzchnie do wynajęcia, przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji. Park magazynowy usytuowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji – jedynie 8 km od centrum Warszawy. Taka sama odległość dzieli go od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych: trasy S2/A2 (6 km), drogi szybkiego ruchu S8 (6 km) oraz drogi DK 7 (7 km) gwarantuje doskonałe warunki do dystrybucji wszelkiego rodzaju materiałów, zarówno na terenie województwa, jak również całego kraju.

Innowacyjne magazyny w Warszawie z możliwością prowadzenia lekkiej produkcji

Każda hala produkcyjna została stworzona zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży magazynowej. Oddane do dyspozycji powierzchnie pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz, uwzględniającą różne opcje zagospodarowania powierzchni, w tym możliwość zastosowania różnorodnego wyposażenia czy podziału powierzchni. Deweloper oferuje także biura oraz pomieszczenia socjalne.

37 000 mkw. docelowej powierzchni magazynowej do wynajęcia w Warszawie

Powierzchnia pozostająca w budowie to obecnie 11 232 mkw., z czego całość przeznaczona zostanie do dyspozycji najemców. W planach jest również wybudowanie hali produkcyjnej o powierzchni całkowitej wynoszącej 25 920 mkw. Magazyny będą wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe o najwyższym standardzie w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dodatkowo hale magazynowe będą posiadały system monitoringu wizyjnego CCTV.

map

Lokalizacja:

Ursus

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Airport House

Włochy


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl