Diamond Business Park Ursus

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ursus, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Diamond Business Park Ursus to nowoczesny park produkcyjny, który oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe i biurowe, wykończone w nowoczesnym standardzie klasy A. Innowacyjne rozwiązania projektowe pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz w zależności od potrzeb najemców, a także na przystosowanie powierzchni do prowadzenia działalności produkcyjnej. Inwestycja jest położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy oraz 8 km od międzynarodowego lotniska Chopina.

Hale produkcyjne zaledwie 8 km od centrum Warszawy

Diamond Business Park Ursus to hale produkcyjne, które zapewniają powierzchnie do wynajęcia, przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji. Park magazynowy usytuowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji – jedynie 8 km od centrum Warszawy. Taka sama odległość dzieli go od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych: trasy S2/A2 (6 km), drogi szybkiego ruchu S8 (6 km) oraz drogi DK 7 (7 km) gwarantuje doskonałe warunki do dystrybucji wszelkiego rodzaju materiałów, zarówno na terenie województwa, jak również całego kraju.

Innowacyjne magazyny w Warszawie z możliwością prowadzenia lekkiej produkcji

Każda hala produkcyjna została stworzona zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży magazynowej. Oddane do dyspozycji powierzchnie pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz, uwzględniającą różne opcje zagospodarowania powierzchni, w tym możliwość zastosowania różnorodnego wyposażenia czy podziału powierzchni. Deweloper oferuje także biura oraz pomieszczenia socjalne.

37 000 mkw. docelowej powierzchni magazynowej do wynajęcia w Warszawie

Powierzchnia pozostająca w budowie to obecnie 11 232 mkw., z czego całość przeznaczona zostanie do dyspozycji najemców. W planach jest również wybudowanie hali produkcyjnej o powierzchni całkowitej wynoszącej 25 920 mkw. Magazyny będą wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe o najwyższym standardzie w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dodatkowo hale magazynowe będą posiadały system monitoringu wizyjnego CCTV.

map

Lokalizacja:

Ursus

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Airport House

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl