+48 22 167 03 96
Magazyny na wynajem w Warszawie i okolicach

Magazyny do wynajęcia w Warszawie

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Warszawie lub okolicach?

W Warszawie najemcy mogą wybierać między obiektami z klasyczną powierzchnią pod dystrybucję i składowanie oraz parkami typu Small Business Units, oferującymi niewielkie moduły magazynowe z reprezentacyjną powierzchnią biurową. Ze względu na specyfikę dużego miasta oraz wysokie ceny gruntów przemysłowych, magazyny w Warszawie zlokalizowane są w kilku różnych, często oddalonych od siebie rejonach miasta. Wiele obiektów, jak np. Warsaw Distribution Centre, Distribution Park Okęcie, Gate One Business Park, czy parki Ideal Idea znajduje się w strategicznej lokalizacji obok lotniska Okęcie. Wynajęcie magazynu bezpośrednio w Warszawie zwykle łączy się z wyższą stawką czynszu. Jest to jednak najlepsze rozwiązanie dla najemców, dla których absolutny priorytet stanowi dogodna lokalizacja, umożliwiającą szybką i sprawną obsługę partnerów biznesowych w granicach Warszawy. Stołeczne magazyny cieszą się największą popularnością wśród operatorów logistycznych, branży FMCG oraz małych i średnich firm, które z chęcią wybierają obiekty typu Small Business Units. Najemcy szukający większych powierzchni pod obsługę logistyczną na szeroką skalę zwykle decydują się na wynajęcie magazynu w okolicach Warszawy.