Logistic Center Pruszcz Gdański

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Pruszcz Gdański, Trójmiasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logistic Center Pruszcz Gdański to nowoczesne centrum logistyczne w Pruszczu Gdańskim zlokalizowane przy ulicy Zastawnej w pobliżu sortowni Poczty Polskiej. Bliskość obwodnicy Trójmiasta oraz autostrady A1 zapewnia bardzo dobre połączenia komunikacyjne. Centrum logistyczne w Pruszczu Gdańskim zostało zaprojektowane dla małych i średnich najemców. Poza tradycyjnym wysokim składowaniem możliwe jest również przechowywanie towarów, dla których wymagana jest temperatura kontrolowana.

Centrum logistyczne Pruszcz Gdański: sąsiedztwo autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta

Magazyny Logistic Center Pruszcz Gdański zlokalizowane są przy ulicy Zastawnej w Gdańsku, w bezpośrednim sąsiedztwie sortowni Poczty Polskiej. Niewątpliwym atutem magazynu jest bliskość dużych węzłów komunikacyjnych – wymienić należy tu przede wszystkim obwodnicę Trójmiasta, a także autostradę A1. Takie położenie centrum logistycznego w Pruszczu Gdańskim umożliwia doskonałą komunikację nie tylko w regionie, ale także na terenie kraju i Europy, co gwarantuje stały napływ wykwalifikowanej siły roboczej.

Ponad 11 000 mkw. powierzchni w centrum logistycznyme w Pruszczu Gdańskim

Centrum logistyczne w Pruszczu Gdańskim powstało przede wszystkim z myślą o małych i średnich najemcach. Jest to dość duży obiekt, którego powierzchnia całkowita wynosi ponad 11 000 mkw. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, by rozstaw słupów na hali wynosił 22 m x 12 m. Wysokość magazynu netto to 10 m, zaś głębokość – 66 m. Posadzka jest w stanie wytrzymywać obciążenia sięgające do 5 t/mkw.

System zabezpieczeń centrum logistycznego w postaci tryskaczy oraz klap dymowych

Ochronę przeciwpożarową centrum logistycznego w Pruszczu Gdańskim zapewniają takie elementy technicznego wyposażenia jak tryskacze czy klapy dymowe.

Magazyn w Pruszczu Gdańskim oferuje warunki do prowadzenia lekkiej produkcji. O wysokiej funkcjonalności magazynu świadczy możliwość przechowywania towarów zarówno w tradycyjnych warunkach, jak również w tych o temperaturze kontrolowanej, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm z branży spożywczej i nie tylko.

map

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

Region:

Trójmiasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

DP Gdańsk

Pruszcz Gdański

Tristar Gdańsk

Pruszcz Gdański

Panattoni Park Tricity South II

Pruszcz Gdański


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl