+48 22 167 03 96
Magazyny w Trójmieście i województwie pomorskim

Magazyny w Trójmieście

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Trójmieście lub okolicach?

Trójmiasto położone jest na przecięciu kluczowych paneuropejskich korytarzy transportowych umożliwiających dostęp do dynamicznie rozwijających się portów dalekomorskich. Jest to pierwsze ogniwo łańcucha ogólnopolskiej dystrybucji, co szczególnie przyciąga operatorów logistycznych. Sieci spożywcze i handlowe, operujące na całym wybrzeżu również cenią sobie tą lokalizację. Magazyny do wynajęcia w Trójmieście znajdują się na jednym z najważniejszych skrzyżowań komunikacyjnych z północy na południe oraz ze wschodu na zachód Europy. Przecinają się tu dwa kluczowe dla ruchu tranzytowego paneuropejskie szlaki komunikacyjne: IA (Ryga - Królewiec - Gdańsk) jako odgałęzienie Korytarza I (Helsinki –Tallin – Ryga – Kowno – Warszawa) oraz Korytarz VI (Gdańsk – Katowice – Żylina), łączący Skandynawię z Europą Środkowo-Wschodnią oraz krajami basenu Morza Śródziemnego. Co więcej, lokalizacja na granicy Unii Europejskiej powoli czyni z Trójmiasta bramę do Europy Środkowo-Wschodniej, szczególnie dla towarów transportowanych drogą morską do Czech, Słowacji, krajów nadbałtyckich, Rosji, na Białoruś czy Daleki Wschód. Trójmiasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową. Zachodnia obwodnica Trójmiasta, która jest częścią drogi ekspresowej S6, przebiega w kierunku północ-południe od Gdyni do Pruszcza Gdańskiego. Kolejnym ważnym szlakiem tego regionu jest południowa obwodnica Gdańska – dwujezdniowa trasa obwodowa aglomeracji gdańskiej, będąca częścią drogi ekspresowej S7, łącząca obwodnicę trójmiejską (S6) z drogą krajową nr 7 (Gdańsk – Warszawa). Warto też wspomnieć o trasie im. Majora Henryka Sucharskiego, łączącej Terminal kontenerowy DCT i Port Północny z Południową Obwodnicą Gdańska.