Magazyny do wynajęcia - Toruń

Toruń położony jest przy autostradzie A1 oraz drodze ekspresowej S10. Miasto liczy około 200 tys. mieszkańców z czego ponad 130 tys. znajduje się w wieku produkcyjnym.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019r.
 • 95 800 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 0 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 5 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Powierzchnia magazynowa do wynajęcia na północ od Torunia

Na północ od Torunia (ok. 2 km od granicy) znajduje się jeden z terenów Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tzw. ”Crystal Park” , który powstał w 2006 roku i obejmuje ponad 170 ha. Jest on położony przy autostradzie A1 i drodze krajowej nr 91. Na terenie ”Crystal Park” Goodman wybudował centrum logistyczne o całkowitej powierzchni 66 000m2 (3 hale) z czego spora część jest już wynajęta.

Dodatkowo w  Crystal Park w obrębie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, mieszczą się i mieściły siedziby wielu firm z branży blue-chip i high-tech: Sharp, Orion, Matsushita Chemicals, Sumika Electronic Materials Poland, Poland Tokai Okaya Manufacturing, Yusen Logistics, SOHBI CRAFT Poland, KIMOTO Poland, TENSHO Poland, U-TEC Poland, Nissin Logistics Poland.

Magazyn do wynajęcia w Grębocinie (k. Torunia)

Na północny – wschód od Torunia natomiast swój park magazynowy zlokalizowała firma Panattoni. Obiekt położony w miejscowości Grębocin składa się z budynku o łącznej powierzchni przemysłowej 31 000m2, który został w całości wynajęty przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, producenta i dystrybutora płatków śniadaniowych i produktów zbożowych. Jest to obiekt wysokiego składowania, wyposażony w zautomatyzowane systemy dystrybucji, skąd płatki śniadaniowe Nestle dostarczane będą do wielu krajów na świecie, m.in. do Rumunii, Czech, Węgier i Słowacji i krajów nadbałtyckich. Druga hala także o powierzchni 31.000 może być wybudowana i dostosowana zgodnie z życzeniami najemców.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Toruń i Bydgoszcz

Panattoni finalizuje projekt dla Kauflandu


15-12-2016

Panattoni Europe finalizuje obiekt dedykowany firmie Kaufland w Bydgoszczy. Około 45 tys. m kw. powierzchni magazynowej z chłodnią zostanie oddane w lutym 2017 roku. Inwestycja sąsiaduje z Panattoni Park Bydgoszcz, gdzie obecnie również trwa budowa trzeciego budynku o powierzchni 16 tys. m kw.

Segro w Nadarzynie zostało rozbudowane


12-12-2016

W podwarszawskim parku Segro pojawił się nowy klient – firma Sanpol, która na 8,3 tys. m kw. powierzchni otworzyła centrum logistyczne. W sumie istniejący budynek został rozbudowany o prawie 15 tys. m kw. Pozostała część budynku powstała na zasadach spekulacyjnych. Sanpol rozpocznie operacje w nowym obiekcie w styczniu 2017 r.

Panattoni buduje drugą halę w Bydgoszczy


16-09-2016

Panattoni zleciło budowę drugiej hali w ramach Panattoni Park Bydgoszcz. Mirbud ma ją wybudować do listopada. Wartość umowy wynosi prawie 800 tys. euro.

mNowy magazyn na terenie Panattoni Bydgoszcz


22-03-2016

Rusza budowa obiektu magazynowo-biurowego w pierwszym etapie Panattoni Bydgoszcz. Hala będzie miała powierzchnię około 10 097 tys. m kw.