Mapletree Park Szczecin

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Szczecin Pólnocny Wschód, Szczecin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyn w okolicach Szczecina zlokalizowany jest w województwie zachodniopomorskim przy drodze ekspresowej S3, niecałe 70 km na południe od portu w Świnoujściu, 40 km na wschód od niemieckiej granicy, 35 km na północny wschód od centrum Szczecina i 7 km na południowy zachód od lotniska w Goleniowie. Magazyn do wynajęcia w Goleniowie wyposażony jest w plac manewrowy oraz dogodne miejsca parkingowe. Inwestycja jest przeznaczona pod składowanie i lekką produkcję.

Magazyn Szczecin: w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S3

Magazyn pod Szczecinem to inwestycja zlokalizowana w Goleniowie, 30 km od ścisłego centrum Szczecina. Magazyn zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu S3 (Szczecin-Lublin) oraz 20 km od drogi krajowej nr 10 relacji Szczecin-Toruń.

Magazyn do wynajęcia pod Szczecinem z dostępem do morskich oraz powietrznych szlaków transportowych

Najemcy magazynu do wynajęcia pod Szczecinem mają możliwość skorzystania z zarówno dogodnej komunikacji lądowej jak i morskiej. W odległości 70 km od parku logistycznego znajduje się port w Świnoujściu. W Goleniowie natomiast funkcjonuje lotnisko, które umożliwia transport drogą powietrzną.

Magazyn pod Szczecinem typu „crossdock”

Magazyny Park Szczecin, o całkowitej powierzchni wynoszącej 41 400 mkw., są jednymi z najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie. Magazyn posiada 10 m wysokości oraz 150 m głębokości, dzięki czemu zapewniona jest duża powierzchnia do składowania. Magazyn w Szczecinie został wyposażony w ochronę przeciwpożarową w postaci systemu tryskaczy.

Magazyn do wynajęcia w Szczecinie typu „crossdock” zapewnia sprawny przeładunek towarów oraz pozwala ograniczyć koszty pośredniego składowania towarów.

Oferowany magazyn w Szczecinie może zostać łatwo zaadaptowany do potrzeb lekkiej produkcji. Na terenie parku magazynowego funkcjonują place manewrowe dostosowane do ruchu dużych samochodów ciężarowych.

 

map

Lokalizacja:

Szczecin Pólnocny Wschód

Region:

Szczecin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Szczecin Goleniów I

Szczecin Pólnocny Wschód

Hillwood Nowogard

Szczecin Pólnocny Wschód

7R Park Szczecin Goleniów

Szczecin Pólnocny Wschód

Waimea Cargo Terminal Szczecin - Goleniów

Szczecin Pólnocny Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl