+48 22 167 03 96
Magazyny w Szczecinie lub okolicach

Magazyny w Szczecinie

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Szczecinie lub okolicach?

Region zachodniopomorski przyciąga inwestorów strategiczną lokalizacją, która zapewnia dostęp do Morza Bałtyckiego. Porty w Szczecinie i Świnoujściu, a także położenie przy granicy polsko-niemieckiej (aglomerację szczecińską z Berlinem łączy autostrada A6) czynią magazyny w regionie Szczecina perspektywiczną lokalizacją dla wielu firm, zainteresowanych obsługą logistyczną krajów z Europy Zachodniej. Szczecin jest strefą atrakcyjną dla firm z krajów Skandynawskich oraz Niemiec, ze względu na niskie koszty utrzymania oraz sprawny transport międzynarodowy (drogowy, kolejowy, morski). Znaczenie danego regionu wciąż wzrasta, dzięki nowym szlakom komunikacyjnym, np. S6 (która połączy aglomerację szczecińską z Pomorzem Środkowym oraz z Trójmiastem), S10 oraz S11 (łączących północ kraju z jego centralną oraz południową częścią). Na magazynowej mapie województwa zachodniopomorskiego najważniejsze lokalizacje to: Szczecin, Goleniów a także Stargard. Głównymi inwestorami w tym regionie są firmy: logistyczne, dystrybucyjne oraz e-commerce. Duży udział przypada także sektorowi przemysłowemu.