Logicor Poznań IV

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Zachód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyny na wynajem w pobliżu Poznania są ulokowane w Niepruszewie, w sąsiedztwie węzła "Buk" w ciągu autostrady A2, łączącej Poznań z Niemcami oraz Centralną Polską i z Warszawą. Powierzchnia magazynowa w tym parku logistycznym została zrealizowana specjalnie dla firmy Amica S.A., największego polskiego producenta urządzeń AGD.

Magazyny wynajem Poznań: z dostępem do środków transportu miejskiego

Magazyny na wynajem Logicor Poznań IV to nowoczesne obiekty zlokalizowane na obszarze Niepruszewa pod Poznaniem. 

Największą zaletą magazynów do wynajęcia w rejonie Poznania jest ich bardzo atrakcyjna lokalizacja. Centrum logistyczne znajduje się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie z autostradą A2, która łączy Poznań z Berlinem oraz Warszawą. Od samego centrum miasta dzieli je zaledwie 25 km.

Dodatkowym atutem magazynów na wynajem w Logicor Poznań IV jest ich dogodne połączenie z lotniskiem oraz łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej. Stwarza to możliwość efektywnego wykorzystania multimodalnych połączeń transportowych, zsynchronizowanych z systemem komunikacyjnym zarówno Europy Zachodniej, jak i Wschodniej.

Pomieszczenia biurowo-socjalne w magazynach na wynajem pod Poznaniem

W skład oferowanej powierzchni magazynowej wchodzi 1 hala magazynowa klasy A, typu „crossdock” o łącznej powierzchni wynoszącej ok. 49 000 mkw., położona na 9 ha gruncie inwestycyjnym. Magazyn charakteryzuje się bardzo dużą pojemnością (180 m głębokości), wysokością netto wynoszącą 10 m, utwardzaną posadzką o nośności 5 t/mkw., siatką słupów posiadającą wymiary 12,00 m x 24,00 m. Ponadto w ramach centrum logistycznego, dostępna jest wolna powierzchnia wynosząca 20 000 mkw., przygotowana do natychmiastowego zabudowania.

Magazyny na wynajem w rejonie Poznania wyposażone są dodatkowo w system tryskaczy, klapy dymowe, ogrzewanie gazowe oraz 24-godzinny nadzór kamer przemysłowych (CCTV). Ponadto na życzenie klienta może być udostępnione zaplecze biurowe i socjalne. Lokalizacja centrum logistycznego stwarza możliwość korzystania z wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Logicor Poznań IV jest doskonale przystosowany do pełnienia funkcji magazynowych, logistycznych czy dystrybucyjnych. Oferuje również możliwość prowadzenia lekkiej produkcji.

 

map

Lokalizacja:

Poznań Zachód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Poznań IV

Poznań Zachód

Tristar Poznan Airport

Poznań Zachód

Poznań South Logistics Centre

Poznań Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl