Logicor Poznań III

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Wschód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Poznań III to średniej wielkości centrum logistyczne, zlokalizowane w sąsiedztwie drogi ekspresowej S 11 (węzeł "Gądki") i około 3 km od autostrady A2 (węzeł "Krzesiny"). Magazyn został wybudowany i wynajęty na zamówienie operatora logistycznego, firmę Raben. Obiekt odpowiada wymaganiom klasy A, posiada dużą liczbę doków załadunkowych i niezależny wjazd, jak również powierzchnie biurowe i pomieszczenia socjalne.

Magazyn k. Poznania o najwyższym standardzie zabezpieczeń przeciwpożarowych

Magazyn w Gądkach koło Poznania – Logicor Poznań III został wybudowany dla operatora logistycznego – firmy Raben. Hala magazynowa jest utrzymana w wysokim standardzie klasy A. Deweloper zastosował tu, zgodnie z wymaganiami klienta – najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Obiekt jest wyposażony w 35 doków rozładunkowych i 60 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Został wybudowany w formacie BTS (build-to-suit).

Ten nowoczesny magazyn do wynajęcia o powierzchni 26 400 mkw. znajduje się niespełna 16 kilometrów od centrum Poznania. Hala o głębokości 100 m, siatce słupów o wymiarach 25.00 m x 12.00 m, wysokości netto 10 m, oraz nośności posadzki 5 t/mkw., może zostać przystosowana do prowadzenia lekkiej produkcji. Ponadto, wyposażona jest w system tryskaczy, klapy dymowe oraz pozostaje pod ciągłym nadzorem kamer przemysłowych (CCTV).

Magazyn w Gądkach zaledwie 16 km od centrum Poznania

Magazyn do wynajęcia Logicor Poznań III zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S11, przy węźle „Gądki”, zaledwie 3 kilometry od autostrady A2 (węzeł „Krzesiny”). Ta dogodna lokalizacja pozwala na sprawne prowadzenie dystrybucji towarów, zarówno w stronę Warszawy i w kierunku Berlina. Bliskość centrum Poznania (16 km) sprawia, że ułatwiony jest dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej oraz środków komunikacji miejskiej.

map

Lokalizacja:

Poznań Wschód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Poznań I

Poznań Wschód

Logicor Poznań II

Poznań Wschód

MLP Poznań

Poznań Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl