Logicor Poznań II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Wschód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


 

Poznań: magazyn do wynajęcia z możliwością prowadzenia lekkiej produkcji

Magazyn do wynajęcia Logicor Poznań II, o łącznej powierzchni 10 530 mkw. jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w tym regionie. Jest to inwestycja o najwyższym standardzie klasy A, jego wysokość to 10 m, nośność posadzki 5t/mkw., siatka słupów wynosi 22,5 m x 12 m, budynek posiada system tryskaczy oraz klapy dymowe i jest objęty całodobowym monitoringiem. Logicor Poznań II jest budynkiem typu „crossdock” i może być zaadaptowany pod lekką produkcję.

Dogodna lokalizacja magazynu do wynajęcia w Gądkach, w pobliżu autostrady

Inwestycja została zlokalizowana w miejscowości Gądki, wzdłuż krajowej drogi ekspresowej S11, 1,2 km w linii prostej od skrzyżowania dróg A2, E30, S11. Logicor Poznań II położony jest zaledwie 13 km od centrum Poznania. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu miasta i rozwiniętej infrastrukturze komunikacji publicznej, lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry oraz ułatwia pracownikom dojazd do pracy.

Wiodący w Europie deweloper

Firma Logicor należy do grupy Blackstone i  jest jedną z wiodących w Europie firm nieruchomościowych, która działa w sektorze nowoczesnych nieruchomości magazynowych. Obecnie Logicor posiada ponad 60 mln mkw. powierzchni w nieruchomościach w takich krajach jak: Wielka Brytania, Francja, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Polska, Węgry, Czechy oraz Norwegia.

 

 

map

Lokalizacja:

Poznań Wschód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Poznań I

Poznań Wschód

Logicor Poznań III

Poznań Wschód

MLP Poznań

Poznań Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl