+48 22 167 03 96
Magazyny na wynajem w Poznaniu i okolicach

Magazyny w Poznaniu

Napisz do nas

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Poznaniu lub okolicach?

Atuty lokowania magazynów w Poznaniu docenili już czołowi inwestorzy zagraniczni, tacy jak Volkswagen, GlaxoSmithKline czy Amazon, którzy prowadzą w tym regionie centra dystrybucyjne i lekką produkcję.

Położenie geograficzne Poznania otwiera szereg możliwości do prowadzenia dystrybucji na skalę krajową oraz międzynarodową. Autostrada A2 (część głównego korytarza tranzytowego z Europy Zachodniej do Rosji), biegnąc w głąb kraju, zapewnia doskonałe połączenie z Warszawą i innymi centralnymi obszarami Polski, a także – za sprawą węzła Łódź Północ – z autostradą A1. W kierunku zachodnim, łączy się z niemiecką autostradą A12 oferując dogodny dojazd do Berlina czy też Frankfurtu nad Odrą.

Tak atrakcyjne połączenie komunikacyjne pod względem europejskich powiązań wraz z solidnym zapleczem siły roboczej oraz zachętami inwestycyjnymi oferowanymi przez Specjalne Strefy Ekonomiczne na terenie Wielkopolski sprawiają, że firmy zza zachodniej granicy coraz chętniej przenoszą swoje europejskie centra dystrybucji do magazynów w Poznaniu.

Na wzrost zapotrzebowania na magazyny w Poznaniu proaktywnie reagują czołowi ogólnopolscy deweloperzy obiektów przemysłowych. Już dziś oferują oni nowoczesną powierzchnię do wynajęcia w ramach istniejących, a także planowanych kompleksów magazynowych oraz – wykorzystując potencjał bogatej oferty regionalnych gruntów przemysłowych – budynków szytych na miarę, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami najemcy (tzw. BTS – build-to-suit).