Prologis Park Stryków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Łódź Północ, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Stryków to nowoczesny park magazynowy, który charakteryzuje się jedną z najlepszych lokalizacji w całej Polsce Centralnej. Park oferuje swoje powierzchnie magazynowe w pobliżu krajowej trasy 14, łączącej Warszawę z Łodzią oraz trasy 71. Niewielka odległość oraz doskonała komunikacja z Łodzią zapewnia dostęp do rynku pracy.

Magazyn w Strykowie jedynie 15 km od centrum Łodzi

Prologis Park Stryków to planowana inwestycja wiodącego na polskim rynku magazynowym, dewelopera – Prologis. Magazyny będą zlokalizowane w Strykowie, w miejscowości położonej w Polsce centralnej, zaledwie 15 km od centrum Łodzi. Magazyn leży niedaleko drogi numer 14, która łączy Łódź ze stolicą kraju. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum logistycznego zlokalizowana jest autostrada A2 relacji Warszawa-Berlin.

Ponad 117 000 mkw. powierzchni w magazynach w Strykowie

Cała inwestycja ma ostatecznie składać się z trzech magazynów klasy A. Oferowana powierzchnia magazynowa do wynajęcia będzie wynosiła 117 900 mkw. Hale magazynowe będą posiadać 10 m wysokości i 150 m głębokości, co gwarantuje dużą przestrzeń do składowania towarów.

Dla efektywnej ochrony przed pożarami magazyny w Strykowie zostaną wyposażone w tryskacze, które w razie potrzeby nie dopuszczą do rozprzestrzeniania się ognia. Dodatkowo, magazyny mają zostać wyposażone w system monitoringu wizyjnego, który umożliwia skuteczny nadzór nad halami magazynowymi. Istnieje również możliwość prowadzenia tu lekkiej produkcji.

Deweloper inwestujący w największych miastach Polski

Prologis to jeden z najbardziej aktywnych deweloperów działających na polskim rynku. Obecnie oferuje swoim klientom powierzchnię magazynową obejmującą 25 centrów logistycznych, charakteryzującą się wysoką jakością i funkcjonalnością. Poza Poznaniem, deweloper inwestuje również w okolicach Warszawy, Sosnowcu, Sochaczewie oraz Szczecinie.

map

Lokalizacja:

Łódź Północ

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Stryków

Łódź Północ

Hillwood Stryków

Łódź Północ

Exeter Park Stryków

Łódź Północ

Diamond Business Park Stryków

Łódź Północ


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl