Prologis Park Piotrków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Piotrków to nowoczesne centrum dystrybucyjne, wyjątkowo atrakcyjne dla potencjalnych klientów z uwagi na strategiczną lokalizację przy głównych drogach. Doskonały dojazd do autostrady A1 oraz najwyższej jakości technologia wykonania są dużymi atutami tego miejsca. Park oferuje powierzchnię z przeznaczeniem pod składowanie towarów, logistykę i dystrybucję oraz hale produkcyjne. Park jest w sąsiedztwie dróg: E75/A1 (Gdańsk – Katowice), nr 8 (E67) (Białystok-Wrocław), nr 44 (Poznań –Radom).

Magazyny w Piotrkowie Trybunalskim w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1

Prologis Park Piotrków położony jest na przedmieściach Piotrkowa Trybunalskiego, w miejscowości Majków Duży. Usytuowany jest on w niedalekiej odległości od strategicznych arterii komunikacyjnych, a mianowicie autostrady A1, która łączy północną (Gdańsk) i południową (Katowice) część Polski oraz drogi ekspresowej numer 8 (E67) łączącej Pragę i Warszawę z Białymstokiem i Wilnem. W pobliżu magazynów znajduje się również droga krajowa numer 44 łącząca Poznań z Radomiem. W odległości około 40 km od tego nowoczesnego centrum logistycznego położona jest stolica regionu, czyli Łódź.

Magazyny do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim o powierzchni
97 000 mkw.

Na chwilę obecną centrum logistyczne składa się z trzech magazynów o łącznej powierzchni 97 308 mkw. Prologis planuje jednak rozbudowę bazy magazynowej i osiągniecie docelowo powierzchni 120 000 mkw. Wszystkie hale magazynowe charakteryzują się nośnością posadzki wynoszącą 5 t/mkw. i wysokością budynku równą 10 m. Ochronę przeciwpożarową na ich obszarze zapewniają zamontowane w magazynach klapy dymowe i system tryskaczy.

Magazyny Prologis Park Piotrków mogą być wykorzystywane w wieloraki sposób, do –magazynowania i składowania towarów, prowadzenia lekkiej produkcji czy też w celu zapewnienia sprawnej logistyki i dystrybucji.

Każdy z magazynów do wynajęcia różni się wymiarami siatki słupów i głębokością. Pierwszy budynek DC 1 ma głębokość 105 m i siatkę słupów o parametrach 24,00 x 12,00 m. Budynek DC 2 posiada z kolei głębokość 110 m i siatkę o wymiarach 30,00 x 12,00 m. Natomiast głębokość ostatniego budynku DC3_DC4 wynosi 87 m zaś siatka ma parametry 21,75 na 12,00 m. Pomieszczenia biurowe są wyposażone w media, instalacje wentylacyjną, chłodniczą, system grzewczy i rozwiązania telekomunikacyjne.

Na całym świecie z usług dewelopera Prologis korzysta blisko 4 500 klientów

Deweloper Prologis prowadzi swoją globalną działalność na czterech kontynentach: w Ameryce Północnej i Południowej, w Azji i Europie. Licząc samą Polskę, powierzchnia magazynowa firmy wynosi aż 2 mln mkw. Z usługi wynajmu nieruchomości przemysłowych dewelopera Prologis korzysta obecnie blisko 4 500 klientów. Są to głównie firmy specjalizujące się w handlu detalicznym i produkcji, firmy transportowe, logistyczne i przedsiębiorstwa prowadzące na szeroką skalę działalność dystrybucyjną.

map

Lokalizacja:

Piotrków Trybunalski

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

P3 Piotrków

Piotrków Trybunalski

Mapletree Park Piotrków I

Piotrków Trybunalski

Mapletree Park Piotrków II

Piotrków Trybunalski

Logistic City Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl