Logicor Stryków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Łódź Północ, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Stryków to nowoczesny park magazynowy, ulokowane tuż przy węźle autostrady A2 w Strykowie. Park położony jest w odległości kilkunastu kilometrów od Łodzi. Magazyny do wynajęcia w Strykowie oferują nowoczesne powierzchnie magazynowe zarówno dla bardzo dużych najemców jak i firm poszukujących do wynajęcia mniejszych magazynów. Park leży obok skrzyżowania autostrad A1 oraz A2.

Magazyny do wynajęcia w Strykowie typu "crossdock"

Magazyny do wynajęcia Logicor Stryków znajdują się w jednej z najkorzystniejszych lokalizacji magazynowych w naszym kraju. Park magazynowy składa się z trzech magazynów do wynajęcia, o łącznej powierzchni 107 100 mkw., a każda z hal magazynowych została wykończona w wysokim standardzie klasy A.

Logicor Stryków oferuje powierzchnie magazynowe zarówno dla najemców zainteresowanych dużymi modułami jak i firm, które szukają nieco mniejszych powierzchni, w granicach 2 000 mkw. Pierwszym najemcą parku magazynowe w Strykowie był Leroy Merlin, który wynajął jeden cały magazyn kompleksu, o powierzchni 56 000 mkw.

Wszystkie trzy nowoczesne magazyny do wynajęcia w Logicor Stryków mogą zostać zaadaptowane pod lekką produkcję. Ich wysokość netto wynosi 10 m, siatka słupów ma wymiary 12.00 m x 25.00 m, zaś nośność posadzki wynosi 5 t/mkw. Ponadto, hale magazynowe są wyposażone w system tryskaczy oraz w klapy dymowe. Budynek 1 to magazyn typu crossdock o powierzchni 33 900 mkw. i głębokości 156 m. Budynek 2 ma głębokość 60 m i jest najmniejszym magazynem w centrum logistycznym. Budynek 3 jest również magazynem typu crossdock, a jego głębokość wynosi 275 m. Budynek 3 jest objęty nadzorem kamer przemysłowych (CCTV).

Magazyny w Strykowie z dostępem do najważniejszych szlaków komunikacyjnych

Magazyny Logicor Stryków zostały usytuowane w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2. Park magazynowy leży przy drodze nr 71, przy węźle autostrady A2 i skrzyżowaniu E30 z drogą nr 14. Poza lokalizacją przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych, ważnym atutem magazynów do wynajęcia Logicor Stryków jest położenie w centrum Polski, ok. 19 kilometrów od centrum Łodzi, co z kolei zapewnia ułatwiony dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Lokalizacja magazynów do wynajęcia w Strykowie została już doceniona przez takie firmy jak: Grupa Raben, Leroy Merlin, Saint-Gobain Sekurit czy Spedimex.

map

Lokalizacja:

Łódź Północ

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Hillwood Stryków

Łódź Północ

Exeter Park Stryków

Łódź Północ

Diamond Business Park Stryków

Łódź Północ

Prologis Park Stryków

Łódź Północ


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl