Hillwood Stryków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Stryków, Polska Centralna

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum Logistyczne Stryków to nowoczesny obiekt magazynowy, który jest położony tuż przy węźle autostrady A2 w Strykowie, w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Łodzi. Magazyny do wynajęcia w Strykowie oferują nowoczesne powierzchnie magazynowe zarówno dla najemców zainteresowanych bardzo dużymi powierzchniami, jak i dla firm poszukujących do wynajęcia mniejszych magazynów. Centrum Logistyczne Stryków zajmuje łącznie 54 648 mkw. powierzchni magazynowej.

Magazyn do wynajęcia w Strykowie przy autostradzie A1 i A2

Centrum Logistyczne Stryków znajduje się przy drodze nr 71, a konkretniej przy węźle autostrady A2 i skrzyżowaniu E30 z drogą nr 14. Inwestycja leży nieopodal skrzyżowania autostrady A1 oraz A2. Poza lokalizacją przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych, kolejnym ważnym atutem magazynów do wynajęcia w Centrum Logistycznym Stryków jest położenie w centrum Polski, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Łodzi. Wielu najemców ceni sobie taką lokalizację również ze względu na ułatwiony dostęp do wykwalifikowanej kadry. Magazyny do wynajęcia w Strykowie i Łodzi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród najemców jak i inwestorów.

Powierzchnia magazynowa klasy A w pobliżu Łodzi

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Centrum Logistycznym Stryków są wykończone w wysokim standardzie klasy A: wysokość netto wynosi 10 m, nośność posadzki 5 t/mkw., są wyposażone w systemy tryskaczy oraz jako dodatkowe udogodnienie istnieje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej z istniejącymi regałami. Ponadto na terenie inwestycji znajduje się duży parking dla TIR-ów, a doki rozładunkowe są umieszczone po obu stronach budynku.

map

Lokalizacja:

Stryków

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Exeter Park Stryków

Stryków

Logicor Stryków

Stryków

Prologis Park Stryków

Stryków


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl