Hillwood Stryków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Łódź Północ, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum Logistyczne Stryków to nowoczesny obiekt magazynowy, który jest położony tuż przy węźle autostrady A2 w Strykowie, w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Łodzi. Magazyny do wynajęcia w Strykowie oferują nowoczesne powierzchnie magazynowe zarówno dla najemców zainteresowanych bardzo dużymi powierzchniami, jak i dla firm poszukujących do wynajęcia mniejszych magazynów. Centrum Logistyczne Stryków zajmuje łącznie 54 648 mkw. powierzchni magazynowej.

Magazyn do wynajęcia w Strykowie przy autostradzie A1 i A2

Centrum Logistyczne Stryków znajduje się przy drodze nr 71, a konkretniej przy węźle autostrady A2 i skrzyżowaniu E30 z drogą nr 14. Inwestycja leży nieopodal skrzyżowania autostrady A1 oraz A2. Poza lokalizacją przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych, kolejnym ważnym atutem magazynów do wynajęcia w Centrum Logistycznym Stryków jest położenie w centrum Polski, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Łodzi. Wielu najemców ceni sobie taką lokalizację również ze względu na ułatwiony dostęp do wykwalifikowanej kadry. Magazyny do wynajęcia w Strykowie i Łodzi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród najemców jak i inwestorów.

Powierzchnia magazynowa klasy A w pobliżu Łodzi

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Centrum Logistycznym Stryków są wykończone w wysokim standardzie klasy A: wysokość netto wynosi 10 m, nośność posadzki 5 t/mkw., są wyposażone w systemy tryskaczy oraz jako dodatkowe udogodnienie istnieje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej z istniejącymi regałami. Ponadto na terenie inwestycji znajduje się duży parking dla TIR-ów, a doki rozładunkowe są umieszczone po obu stronach budynku.

map

Lokalizacja:

Łódź Północ

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Diamond Business Park Stryków

Łódź Północ

Exeter Park Stryków

Łódź Północ

Logicor Stryków

Łódź Północ

Prologis Park Stryków

Łódź Północ


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl