GLP Łódź Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Łódź Zachód, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Łódź Logistics Centre to park magazynowy usytuowany w Pabianicach, tuż przy nowo powstałej zachodniej obwodnicy S14 oraz około 35 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2, która łączący Gdańsk i Katowice. Park magazynowy w Łodzi oferuje nie tylko powierzchnie magazynową ale i socjalno-biurową. Lokalizacja tego parku zapewnia doskonały dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Łodzi (Pabianice)

Łódź Logistics Centre to park magazynowy zlokalizowany w Pabianicach nieopodal Łodzi. Niedaleko opisywanej powierzchni magazynowej w Łodzi znajduje się niedawno wybudowana zachodnia obwodnica – droga S14. W odległości około 35 km od tej inwestycji znajduje się skrzyżowanie autostrad A1 oraz A2.

Ponad 9 000 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia w Łodzi

Magazyn w Łodzi (w Pabianicach) obejmuje powierzchnię, przekraczającą 9 000 mkw. Siatka słupów hali ma wymiary 12 m x 24 m, wysokość powierzchni magazynowej wynosi 10 m, natomiast głębokość obiektu to 84 m. Posadzka jest w stanie wytrzymać obciążenie dochodzące do 5 t/mkw. Magazyn umożliwia swoim najemcom wykorzystanie powierzchni również w celach socjalno-biurowych.

Planowana budowa kolejnych 17 000 mkw. powierzchni magazynowej w Łodzi

Centrum zapewnia swoim najemcom możliwość dostosowania wynajmowanej przestrzeni do specyfiki lekkiej produkcji. Ponadto w wyposażeniu magazynów znalazły się tryskacze, które zapewniają ochronę przeciwpożarową. Istotnym faktem, jest to, że planowana jest budowa kolejnego magazynu, którego powierzchnia magazynowa będzie wynosić ponad 17 000 mkw.

map

Lokalizacja:

Łódź Zachód

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R Park Łódź West II

Łódź Zachód

7R Park Łódź West

Łódź Zachód

Hillwood Łódź Chocianowice

Łódź Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl