Reino Park Rzeszów

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Rzeszów Jasionka, Podkarpacie

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Nowa inwestycja dewelopera Panattoni Europe znajduje się w sąsiedztwie Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz tzw. Doliny Lotniczej. Projekt Panattoni Park Rzeszów to centrum dystrybucyjne, które jest jedyną nowoczesną powierzchnią magazynową klasy A w tym regionie. Deweloper będzie oferował docelowo powierzchnią magazynową o wielkości 39 000 mkw.

Nowoczesne magazyny do wynajęcia przy lotnisku

Panattoni Park Rzeszów będzie się docelowo składać z 2 hal magazynowych o łącznej powierzchni 39 000 mkw. wykończonych w najwyższym standardzie klasy A. Deweloper Panattoni Europe, właściciel oraz zarządca tej inwestycji zapewni powierzchnie magazynowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców z różnych branż. Centrum logistyczne zostało zlokalizowane zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa.Rzeszów: centrum logistyczne w strategicznej lokalizacji Strategiczna lokalizacja centrum logistycznego Panattoni Park Rzeszów to bardzo duży atut. Inwestycja jest położona niedaleko autostrady A4 oraz drogi S19, a bezpośrednie sąsiedztwo międzynarodowego portu lotniczego oraz terminala kolejowego stwarza idealne warunki dla klientów zainteresowanych dystrybucją krajową oraz międzynarodową. Warto dodać, że międzynarodowy Port Lotniczy Jasionka (położony 10 km od centrum Rzeszowa) posiada jeden z najdłuższych pasów startowy w Polsce, codziennie obsługuje loty rejsowe do głównych państw europejskich. Kolejnym atutem jest fakt iż Port Lotniczy Jasionka dysponuje terminalem cargo Lufthansy.

Magazyny do wynajęcia w dobrym miejscu dla inwestorów

Rzeszów oraz jego okolice mogą być dla inwestorów ciekawym miejscem na ulokowanie inwestycji ze względu na najwyższy próg pomocy publicznej, dzięki któremu inwestor może uzyskać duże ulgi podatkowe. Zaznaczmy, że z dużym powodzeniem rozwija się w tu produkcja sprzętu domowego, przemysł spożywczy, odzieżowy, budowlany, meblarski i telekomunikacyjny. Najlepiej działający jest natomiast przemysł lotniczy i farmaceutyczny. Rzeszów to główny ośrodek stowarzyszenia przedsiębiorców Dolina Lotnicza (Aviation Valley), w którego skład wchodzą przedsiębiorstwa z całego kraju.

map

Lokalizacja:

Rzeszów Jasionka

Region:

Podkarpacie

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Rzeszów

Rzeszów Jasionka

7R City Flex Rzeszów Aiport I

Rzeszów Jasionka

Reslogistic

Rzeszów Jasionka


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl