+48 22 167 03 96
Magazyny na wynajem w Opolu i okolicach

Magazyny w Opolu

Napisz do nas

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Opolu lub okolicach?

Opole to miasto z grupy tzw. wschodzących rynków, czyli takich o dużym potencjale rozwoju rynku magazynowego. Inwestorzy decydujący się na rozwój swoich inicjatyw biznesowych w tym regionie mogą liczyć na intensywność pomocy publicznej w wysokości 40% wartości inwestycji.

Lokalizacja Opola umożliwia sprawną wymianę towarów z rynkami zagranicznymi (do granicy z Republiką Czeską jest zaledwie 54 km, zaś do Niemiec 240 km). Łatwy dostęp do autostrady A4 zapewnia szybki transport z zachodu na wschód, z kolei bliskość autostrady A1, drogi ekspresowej S11 oraz doskonała sieć dróg - komunikację z pozostałymi regionami kraju.

Opole oferuje również inne formy transportu, jak kolej, która działa ze zwiększoną częstotliwością niż w pozostałych częściach kraju. Gmina posiada dwa porty rzeczne wraz basenem, bocznicą kolejową oraz suwnicą. Ponadto w pobliżu miasta (ok. 25 km), w Kamieniu Śląskim znajduje się lotnisko, które obsługuje taksówki powietrzne oraz połączenia realizowane poza regularnym ruchem lotniczym.

Na terenie województwa opolskiego mieszczą się zakłady produkujące: artykuły spożywcze, chemikalia, wyroby mineralne z surowców niemetalicznych, pojazdów samochodowych, przyczep i naczep.

W rejonie Opola podjęto wiele inwestycji magazynowych, w tym: Panattoni BTS Polaris, Panattoni Park Opole, CTP Park Opole, Opolskie Centrum Logistyczne, Kremsera Magazyn.