MLP Lublin

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Lublin Miasto, Lublin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


MLP Lublin to inwestycja, która docelowo będzie mogła zaoferować swoim klientom ponad 45 000 mkw. powierzchni magazynowej, produkcyjnej oraz biurowej. Obiekty staną na gruncie o powierzchni 10,5 ha, gdzie powstanie również infrastruktura techniczna oraz układ komunikacyjny.

Magazyn do wynajęcia 5 km od centrum Lublina

Magazyny do wynajęcia w MLP Lublin są zlokalizowane przy powstającej obwodnicy miasta, która będzie omijać Lublin od strony północnej i wschodniej. Inwestycja została zlokalizowana w planowanym korytarzu ekspresowych S12 (Warszawa – Lublin – Dorohusk – Kiev), S17 (Warszawa – Lublin – Lvov) oraz S19 (Białystok – Lublin – Rzeszów).

Ta dogodna lokalizacja, po ukończeniu jednego z największych projektów drogowych w regionie lubelskim, będzie z pewnością przyciągać dużo inwestorów, którzy są zainteresowani lekką produkcją oraz magazynowaniem.

Magazyny pod wynajem MLP Lublin wykończone w najwyższym standardzie

MLP Lublin to inwestycja, która docelowo będzie mogła zaoferować swoim klientom ponad 45 000 mkw. powierzchni magazynowej, produkcyjnej oraz biurowej. Obiekty staną na gruncie o powierzchni 10,5 hektarów, gdzie powstanie również infrastruktura techniczna, wspólna powierzchnia oraz układ komunikacyjny. Park magazynowy MLP Lublin będzie się składać z 3 obiektów, w których będzie można elastycznie kształtować moduły magazynowo-biurowe, magazynowo-produkcyjne oraz magazynowo-produkcyjno-biurowe.

Zaufoany deweloper, który posiada w ofercie niestandardowe rozwiązania

MLP Group S.A. to właściciel MLP Lublin oraz deweloper, który istnieje na rynku od 1998 roku. Firma działa z myślą o wymagających klientach, którzy poszukując niestandardowych rozwiązań oraz elastycznych modułów magazynowych. Magazyny do wynajęcia tego dewelopera charakteryzuje wysoka funkcjonalność, wygoda, atrakcyjne warunki najmu i lokalizacji oraz doskonała infrastruktura. MLP Group S.A. świadczy swoje usługi zarówno dla krajowych, jak i międzynarodowych klientów.

map

Lokalizacja:

Lublin Miasto

Region:

Lublin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

GLP Lublin Logistics Centre

Lublin Miasto

Centrum Logistyczne Vetterów

Lublin Miasto


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl