GLP Lublin Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Lublin Miasto, Lublin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Lublin Logistics Centre to projekt nowoczesnych magazynów do wynajęcia, które będą zrealizowane w najwyższym standardzie klasy A. Inwestycja została zlokalizowana na terenie Lublina, bezpośrednio przy węźle „Mełgiewska”.

Nowoczesny magazyn do wynajęcia w Lublinie, blisko drogi ekspresowej

Lublin Logistics Centre to projekt nowoczesnych magazynów do wynajęcia, które będą zrealizowane w najwyższym standardzie klasy A. Ta inwestycja będzie się docelowo składać z 2 budynków, które będzie można zaadaptować pod chłodnie, mroźnie, wysokie składkowanie czy też lekką produkcję.

Te nowoczesne magazyny do wynajęcia w Lublinie są położone na terenie miasta, z dogodnym dojazdem do trasy ekspresowej S12, która jest jednocześnie fragmentem obwodnicy miasta. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest dostęp do komunikacji publicznej, dzięki której przyszli najemcy będą mieli ułatwiony dostęp do wykfalifikowanej kadry.

Magazyny do wynajęcia w przy węźle „Mełgiewska” w Lublinie

Warto wspomnieć, że magazyny do wynajęcia w Lublin Logistics Centre mogą przyciągać klientów ze względu na niskie koszty pracy oraz bardzo atrakcyjne stawki najmu. Inwestycja spełni wymagania nie tylko klientów z branży produkcyjnej ale również spełni wymagania klientów związanych z branżą logistyczną. Inwestycja jest zlokalizowana bezpośrednio przy węźle „Mełgiewska” na terenie Lublina.

map

Lokalizacja:

Lublin Miasto

Region:

Lublin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

MLP Lublin

Lublin Miasto

Centrum Logistyczne Vetterów

Lublin Miasto


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl