Centrum Logistyczne Vetterów

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Lublin Miasto, Lublin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum Logistyczne Vetterów jest zlokalizowane w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (podstrefa Lublin), na terenie Lublina. Jest to wolnostojący obiekt, którego powierzchnia będzie docelowo wynosić 6 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A. Ta inwestycja jest położona niedaleko trasy ekspresowej S12, która jest też częścią obwodnicy Lublina. Centrum Logistyczne Vetterów spełni wymagania nie tylko klientów z branży logistycznej ponieważ może być zaadaptowane pod lekką produkcję. Dużym atutem tego miejsca są ulgi podatkowe związane z inwestycją na terenie Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz niskie koszty pracy. Warto również dodać, że ta inwestycja posiada dostęp do komunikacji publicznej co jest udogodnieniem dla przyszłych pracowników.

Magazyny do wynajęcia w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Centrum Logistyczne Vetterów to inwestycja, która składa się z magazynów do wynajęcia, które zlokalizowane są w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Wynajęcie magazynu w takim miejscu wiąże się nie tylko ze stosunkowo niskimi kosztami pracy oraz atrakcyjnymi czynszami ponieważ głównym atutem są ulgi podatkowe, o które najemca może się ubiegać. Centrum Logistyczne Vetterów zlokalizowane jest w Lublinie, a konkretniej na terenie miasta. Jest to wolnostojący obiekt, którego docelowa powierzchnia będzie wynosić 6 500 mkw. Niedaleko przebiega trasa szybkiego ruchu S12, która jest jednocześnie częścią obwodnicy Lublina. Warto też dodać, że inwestycja posiada udogodnienie w postaci dostępu do komunikacji publicznej.

Centrum logistyczne w Lublinie wykończone w najwyższym standardzie

Centrum Logistyczne Vetterów w Lublinie to inwestycja, która będzie wykończona najwyższej jakości, w standardzie klasy A. Wysokość hali będzie wynosić 12 m, a nośność posadzki 5 t/mkw. co umożliwia wysokie składowanie. Powierzchnia hali magazynowej do wynajęcia w Lublinie będzie wynosić 6 500 mkw. i będzie możliwość zaadaptowania tej powierzchni zarówno pod potrzeby klientów z branży logistycznej jak i z branży produkcyjnej.

map

Lokalizacja:

Lublin Miasto

Region:

Lublin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

MLP Lublin

Lublin Miasto

GLP Lublin Logistics Centre

Lublin Miasto


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl