Magazyny do wynajęcia - Lublin

Magazyny do wynajęcia w Lublinie charakteryzują się wykończeniem w najwyższym standardzie klasy A, ponadto mogą zostać przystosowane do lekkiej produkcji, wysokiego składowania, a także zaadaptowane na chłodnię lub mroźnię. Klienci z sektora logistycznego również znajdą dla siebie odpowiednią powierzchnię magazynową w Lublinie.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2022r.
  • 243 500 m2
    Powierzchnia całkowita
  • 14 000 m2
    Powierzchnia dostępna
  • 43 500 m2
    Powierzchnia w budowie


Magazyny Lublin: mały rynek z wielkim potencjałem

Duży potencjał gospodarczy regionu, nowe przedsięwzięcia w kluczowych dla władz lokalnych sektorach, a także strategiczne położenie Lublina mogą już wkrótce przyciągnąć inwestorów, a co za tym idzie doprowadzić do rozwoju lokalnego rynku magazynowego. Warto zaznaczyć, że dzięki rozwojowi infrastruktury (droga ekspresowa S12 będąca jednocześnie częścią obwodnicy Lublina oraz droga ekspresowa S17 Warszawa-Lublin) udało się przyciągnąć do Lublina światową czołówkę deweloperów magazynowych.

Magazyny w Lublinie znajdują się w największym mieście wschodniej Polski, często nazywanym ‘mostem między Wschodem a Zachodem’. Zgodnie z lokalną strategią rozwoju, do 2020 roku stolica Lubelszczyzny będzie starać się przyciągnąć inwestycje m.in. z branży motoryzacyjnej, logistycznej oraz produkcyjnej. Potencjalnych inwestorów kusić mają strategiczne położenie aglomeracji, konkurencyjne koszty pracy oraz utrzymania i prowadzenia biznesu, dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna w Lublinie, oferująca prawie 120 ha gruntów inwestycyjnych, zwolnienie z podatku dochodowego na poziomie 50-70% czy też zwolnienie z podatku od nieruchomości na okres 3 lat. Tak szerokie perspektywy rozwoju mają szansę wygenerować popyt na nowe magazyny do wynajęcia w Lublinie lub na inwestycje typu BTS (realizowane w oparciu o indywidualne wymagania najemcy). Warto też zaznaczyć, że wszystkie inwestycje magazynowe są ulokowane na terenie miasta i posiadają dostęp do komunikacji publicznej oraz są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dróg ekspresowych.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Lublin

7 500 mkw. w Panattoni Park Lublin dla firmy Spiżarnia


08-10-2015

Prawie 7 500 mkw. w Panattoni Park Lublin wynajęła firma Spiżarnia SJ, która zajmuje się dystrybucją polskich produktów spożywczych na rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii. W sfinalizowaniu kontraktu pośredniczyła agencja doradcza JLL.

Lublin - dobry region dla inwestorów magazynowych


15-06-2015

- W ostatnich latach Lublin rozwijał się bardzo dynamicznie, a my pracujemy nad tym, aby ten trend co najmniej utrzymać - mówi w rozmowie z Magazyny.pl Mariusz Sagan, dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów, odpowiedzialny za rozwój Lublina. Dlaczego to miasto jest świetną lokalizacją dla potencjalnych inwestorów? O tym w rozmowie.

Trzy kolejne firmy będą w specjalnej strefie ekonomicznej w Lublinie


28-05-2015

Trzy następne firmy dostały pozwolenia na działalność w podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Europark Mielec w Lublinie. Funkcjonują w niej już w sumie 33 firmy.

Lublin - most między Wschodem a Zachodem


25-05-2015

- Jest szansa, że o Lublinie będzie w najbliższym czasie głośno - mówi w rozmowie z Magazyny.pl Mateusz Iłowiecki, konsultant JLL, odpowiedzialny za region wschodni. Dlaczego to miasto jest świetną lokalizacją dla potencjalnych inwestorów? O tym w rozmowie.