+48 22 167 03 96
Magazyny na wynajem w Lublinie i okolicach

Magazyny do wynajęcia w Lublinie

Napisz do nas

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Lublinie lub okolicach?

Miasto często nazywane jest ‘mostem między Wschodem a Zachodem’. Dzięki dogodnej infrastrukturze (droga ekspresowa S12, będąca jednocześnie częścią obwodnicy Lublina oraz droga ekspresowa S17 Warszawa-Lublin) deweloperzy magazynowi dostrzegają potencjał w tej części kraju.

Region doskonale wpisuje się w potrzeby wielu inwestorów szczególnie z branży motoryzacyjnej, logistycznej oraz produkcyjnej. Największymi atutami lokalizacji są: strategiczne położenie aglomeracji, konkurencyjne koszty pracy oraz utrzymania i prowadzenia biznesu, dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej oraz zwolnienie z CIT do wysokości 50% kosztów kwalifikowanych na okres do 15 lat dla dużych przedsiębiorców.

Tak szerokie perspektywy rozwoju mają szansę wygenerować popyt na nowe magazyny do wynajęcia w Lublinie lub na inwestycje typu BTS (realizowane w oparciu o indywidualne wymagania najemcy).

Dotychczas zrealizowane inwestycje magazynowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie dróg ekspresowych, na terenie miasta, gdzie posiadają dostęp do komunikacji publicznej.