+48 22 167 03 96
Magazyny w Łodzi i województwie łódzkim

Magazyny w Łodzi

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Łodzi lub okolicach?

Polska Centralna to region, który dzięki swojej lokalizacji posiada dostęp na najważniejszych szlaków komunikacyjnych w kraju, jak autostrady A1 oraz A2, a także droga ekspresowa S8, co zapewnia szybkie połączenie z Warszawą, Górnym Śląskiem czy Poznaniem. Obecnie powstaje obwodnica Łodzi (S14), która ma tworzyć tzw. ring z dróg szybkiego ruchu obejmujący gminy Zgierz, Aleksandrów, Konstantynów, Pabianice oraz Łódź, co również wpłynie na szybkość i jakość transportu. Polska Centralna jest jednym z najstarszych rynków magazynowych w Polsce, który na przestrzeni lat zdążył już wykreować trzy wyraźne podstrefy o odmiennej specyfice. Pierwsze wielkopowierzchniowe obiekty logistyczne do wynajęcia – tzw. big boxes – w centralnej Polsce budowano na przedmieściach Łodzi. Powierzchnię oferują tam obecnie m.in. Panattoni Park Łódź East i South, Segro Business Park Łódź I & II czy też Łódź Logistics Centre. Dla najemców zainteresowanych mniejszymi modułami w centrum miasta powstały obiekty typu Small Business Units (powierzchnia magazynowa oraz reprezentacyjna powierzchnia biurowa), które często wykorzystywane są jako regionalne siedziby firm. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na powierzchnię magazynowo-przemysłową w Polsce Centralnej, magazyny do wynajęcia szybko pojawiły się również w miejscowościach nieco oddalonych od Łodzi, takich jak Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka oraz Stryków. Wszystkie te lokalizacje błyskawicznie zyskały na znaczeniu w oczach najemców i stanowią obecnie ważne ośrodki logistyczne. Szczególną popularnością cieszą się dziś magazyny do wynajęcia w Strykowie, m.in. Segro Logistics Park Stryków, Prologis Park Stryków czy Panattoni Park Stryków. Dzięki skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 region ten stanowi naturalne zaplecze do prowadzenia dystrybucji i postrzegany jest jako druga – po Łodzi – najważniejsza podstrefa rynku magazynowego w centralnej Polsce. Magazyny do wynajęcia w Polsce Centralnej śmiało można dziś nazwać logistycznym centrum kraju. Powierzchnie magazynowo-przemysłową zajmują tu przede wszystkim operatorzy logistyczni, sieci handlowe oraz firmy produkcyjne z wielu sektorów rynku. Inwestorów przyciągają liczne zachęty i ulgi zapewniane przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz wsparcie w zakresie rozwoju działalności oferowane chociażby przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową, Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego czy Parki Przemysłowo-Technologiczne. Swoje zakłady produkcyjne i magazyny w okolicach Łodzi ulokowali m.in. Ceramika Paradyż, Chipita Poland, Indesit, Dell oraz Castorama.