Panattoni Park Bydgoszcz

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Bydgoszcz, Kujawy

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Panattoni Park Bydgoszcz to nowa inwestycja dewelopera Panattoni Europe planowana na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, w odległości 5 km od obwodnicy Bydgoszczy (droga S10). Na terenie centrum logistycznego znajduje się bocznica kolejowa (linia Piła-Bydgoszcz -Kutno-Warszawa). Oferowane powierzchnie magazynowe klasy A na wynajem (ponad 34 000 mkw.) przeznaczone będą na składowanie oraz lekką produkcję i dostosowane według indywidualnych potrzeb Najemcy. Istnieje możliwość wybudowania obiektu przystosowanego dla firmy produkcyjnej.

Planowane centrum logistyczne w Bydgoszczy o powierzchni 34 000 mkw.

Centrum logistyczne w Bydgoszczy należące do dewelopera Panattoni Europe docelowo ma posiadać ponad 35 000 mkw. powierzchni całkowitej. Hala magazynowa wchodzi w skład Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Centrum logistyczne znajduje się w odległości 12 km od centrum miasta i posiada funkcjonujące bezpośrednie połączenie do samego centrum Bydgoszczy. W niedalekiej odległości od magazynu mieści się też droga ekspresowa S10 (obwodnica Bydgoszczy) oraz skrzyżowanie dróg krajowych nr 10 i 25.

Centrum logistyczne w Bydgoszczy w konwencji „crossdock”

W ofercie centrum logistycznego w Bydgoszczy znajduje się powierzchnia magazynowa o najwyższym standardzie wykonania. Planowane jest wybudowanie na tym obszarze jednego magazynu klasy A o wysokości 10 m, głębokości 132 m oraz powierzchni całkowitej wynoszącej 34 290 mkw.

Magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Bydgoszcz będą utrzymane w konwencji „crossdock” (doki przeładunkowe wybudowane równolegle do siebie, po obu stronach hali) co pozwala na pominięcie pośredniego składowania towarów w magazynie podczas przeładunku produktów.

Na system przeciwpożarowy centrum logistycznego w Bydgoszczy będą się składały tryskacze oraz klapy dymowe. Magazyn będzie ponadto pod stałym nadzorem kamer monitoringu wizyjnego (CCTV).

Elastyczna powierzchnia magazynowa centrum logistycznego w Bydgoszczy

Centrum logistyczne w Bydgoszczy może być przeznaczone pod składowanie, dystrybucję czy lekką produkcję. Deweloper oferuje przy tym możliwość dostosowania magazynu do indywidualnych potrzeb przyszłego najemcy oraz wybudowanie drugiej hali magazynowej, uwzględniającej indywidualne preferencje wynajmującego.

Panattoni Europe – wiodący deweloper na Polskim rynku magazynowym

Zarządzaniem tą przemysłową nieruchomością zajmuje się firma Panattoni Europe (będąca częścią Panattoni Development Company), działająca na polskim rynku od 2005 roku. W ofercie tego dewelopera znajdują się nowoczesne i spełniające najwyższe standardy obiekty magazynowe. Możliwe jest również dostosowywanie powierzchni do konkretnych potrzeb klientów. Oferowane magazyny znajdują się w strategicznych lokalizacjach.

map

Lokalizacja:

Bydgoszcz

Region:

Kujawy

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Bydgoszcz, SPX - 10,725

Bydgoszcz

Dobrcz

Bydgoszcz


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl