GLP Toruń Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Toruń, Kujawy

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Toruń Logistics Centre mieści się na terenie Crystal Parku w obrębie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, siedziby wielu firm z branży blue-chip i high-tech. Park magazynowy jest dobrze skomunikowany zarówno z zachodnimi jak i wschodnimi rynkami poprzez multimodalną sieć transportu włączając w to Lotnisko w Bydgoszczy (50 km), port w Gdynii (195 km) oraz odległe o 12 km skrzyżowanie dróg A1/S10.

Magazyny w Toruniu (Ostaszewo) w obrębie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Toruń Logistics Centre to aż 66 934 mkw. powierzchni stworzonej do celów magazynowych oraz na potrzeby lekkiej produkcji. Park magazynowy znajduje się w Crystal Parku, działającym w obrębie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - jednej z najbardziej uznanych stref ekonomicznych w Polsce.

W skład Toruń Logistics Centre wchodzą przede wszystkim trzy przestronne magazyny o różnych parametrach budowlanych, które mogą być przeznaczone do rożnych celów magazynowych. Pierwszy z nich, budynek A, wyróżnia się siatką słupów o wymiarach 12,00 m x 25,00 m oraz głębokością 120 m. Głębokość budynku B sięga 108 m, zaś wymiary jego siatki słupów to 12,00 m x 24,00 m. Budynek C ma 120 m głębokości oraz siatkę słupów o parametrach 12,00 m x 24,00 m. Magazyny w Toruniu wybudowane zgodnie z najnowszymi standardami nadają się do zaadaptowania przez najemcę.

Toruń: możliwość dobudowania magazynu typu build-to-suit (BTS)

Powierzchnia magazynowa w parku magazynowym nadaje się przede wszystkim do prowadzenia lekkiej produkcji. Posadzki wytrzymują  obciążenie wynoszące 5 t/mkw., a wysokość każdego z pomieszczeń wynosi 10 m. Magazyny zostały wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci tryskaczy oraz klap dymowych i pozostają pod stałym nadzorem kamer przemysłowych (CCTV).

Deweloper ponadto planuje budowę czwartego magazynu w Toruniu, który będzie oferował 14 900 mkw. powierzchni do wynajęcia. Możliwa jest również dobudowa obiektu magazynowego typu BTS (built-to-suit) – zaprojektowanego pod kątem wymogów konkretnego klienta. Taki obiekt może mieć powierzchnię do 26 000 mkw.

Magazyny pod Toruniem zaledwie 12 km od autostrady A1

Magazyny Toruń Logistics Centre mieszczą się w niezwykle dogodnej lokalizacji. Są doskonale skomunikowane zarówno ze wschodnimi, jak również zachodnimi rynkami. Centrum logistyczne posiada dogodne połączenie z lotniskiem w Bydgoszczy, oddalonym jedynie o 50 km zaś od portu w Gdyni dzieli je 195 km.

12 km od magazynu znajduje się skrzyżowanie dróg A1 i S10, które umożliwia bardzo dogodne połączenie centrum logistycznego z najważniejszymi miastami w Polsce, takimi jak Toruń (oddalony o 8 km), Gdańsk (oddalony o 195 km), Warszawa (oddalona o 210 km), czy też Szczecin (oddalony o 310 km).

map

Lokalizacja:

Toruń

Region:

Kujawy

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl