Diamond Business Park Toruń

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Toruń, Kujawy

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyny do wynajęcia w Toruniu w pobliżu centrum miasta

Diamond Business Park Toruń, to planowany park magazynowy, który powstanie w miejscowości Lubicz Dolny. Od centrum Torunia, magazyn oddalony będzie jedynie o 7 km. W bezpośrednim sąsiedztwie magazynu znajduje się autostrada A1 oraz droga krajowa 10.

Blisko 50 000 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia w Toruniu

Planowane magazyny Diamond Business Park Toruń zlokalizowane będą na działce o powierzchni ok. 14 hektarów. Docelowo łączna powierzchnia całkowita parku magazynowego wynosić będzie blisko 50 000 mkw. Istnieje również możliwość budowy magazynów typu BTS, zgodnych z wymogami zainteresowanych klientów.

Inwestycja realizowana jest wieloetapowo. Oprócz powierzchni magazynowej centrum logistyczne zaoferuje również pomieszczenia biurowe oraz socjalne.

Magazyny typu „crossdock” w Toruniu

Pierwsze dwa z planowanych magazynów w Toruniu będą posiadały odpowiednio 21 450 mkw. i 27 200 mkw. powierzchni do wynajęcia. Planowana specyfikacja techniczna spełnia wszystkie standardy europejskie. Dopuszczalne obciążenie posadzki w obu magazynach wynosić będzie 6 T/mkw., zaś wysokość pomieszczeń wewnątrz obiektu – 10 m. Siatka słupów będzie miała wymiary 22.5 m x 12 m.

Magazyny pod Toruniem zostaną wybudowane jako „crossdock”, co oznacza, że doki przeładunkowe zostaną usytuowane równolegle do siebie, po obu stronach hali. Magazyny zostaną przystosowane do prowadzenia działalności produkcyjnej.

Park magazynowy Diamond Business Park Toruń o najwyższym standardzie zabezpieczeń

Magazyny do wynajęcia wyposażone zostaną w niezbędne systemy zabezpieczeń przed pożarem w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dodatkowo magazyny będą posiadały system monitoringu w postaci kamer przemysłowych CCTV.

 

map

Lokalizacja:

Toruń

Region:

Kujawy

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżuOkiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl