Witek AirPort Logistic Center

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Północny Zachód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyny do wynajęcia w Krakowie- Witek AirPort Logistic Center mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Kraków- Balice. Magazyny posiada również dogodny dojazd do innego ważnego lotniska w regionie - Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice - odległość jaką trzeba pokonać, aby tam dotrzeć nie przekracza 90 kilometrów. Magazyny do wynajęcia w Krakowie oddalone są od Warszawy o 300 km, Wrocławia 260 km, a od Katowic jedyne 60 km.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie w sąsiedztwie Portu Lotniczego Kraków-Balice

Magazyny do wynajęcia w Krakowie- Witek AirPort Logistic Center mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Kraków-Balice. Park magazynowy posiada również dogodny dojazd do innego ważnego lotniska w regionie – Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice, oddalonego o około 90 km.

Szeroki rynek zbytu w ramach magazynów do wynajęcia w Krakowie

Niespełna 2 km dzieli magazyny do wynajęcia w Krakowie od ścisłego centrum miasta. Do najważniejszych arterii komunikacyjnych znajdujących się w pobliżu hali magazynowej można zaliczyć: autostradę A4 pozostającą w bezpośrednim sąsiedztwie oraz trasę S7 (3 km).

Magazyny do wynajęcia w Krakowie oddalone są od Warszawy o 300 km, od Wrocławia o 260 km, a od Katowic jedyne 60 km. Korzystne skomunikowanie z innymi miastami umożliwia sprawną dystrybucję towarów zarówno na rynek lokalny, jak i ogólnopolski.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie o najwyższym standardzie zabezpieczeń

Magazyny do wynajęcia w Krakowie- Witek AirPort Logistic Center, liczące 11 220 mkw. powstały z myślą o najemcach przywiązujących dużą wagę do wysokiej jakości powierzchni biurowych i magazynowych. Poszczególne moduły mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Magazyn wyposażony jest w system monitoringowy oraz klapy dymowe.

Na terenie parku magazynowego znajdują się place manewrowe, a także parkingi umożliwiające dojazd samochodów ciężarowych, a następnie ich załadunek lub rozładunek. Magazyn spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, w tym przeciwpożarowego.

map

Lokalizacja:

Kraków Północny Zachód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

KJF Balice

Kraków Północny Zachód

City Logistics Kraków Airport

Kraków Północny Zachód

7R City Flex Kraków Airport

Kraków Północny Zachód

GLP Kraków Airport Logistics Centre

Kraków Północny Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl